wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodanie dodatku na strone produktu

  • 1 Odpowiedzi
  • 755 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KSEIKO

  • KKP-GEZLER sklep informatyczny
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • KKP-GEZLER Pomoc dla Twojej Firmy
Dodanie dodatku na strone produktu
« dnia: Marzec 31, 2012, 11:17:52 am »
Hey

Czy wie ktos moze jak dokladnie moge dodac wtyczke np z facebooka na strone produktu - chodzi mi pod opisem (nie pod opisem skróconym tylko tym właściwym)?

Mam juz wygenerowany kod i teraz zastanawiam sie po wielu probach dla czego to nie chce dzialas - posiadam preste 1.4

Wiem ze trzeba dodac kod do header.tcp - tylko ktorego bo jest kilka w prescie, oraz kod przyciskow tam gdzie ma sie pojawic przycisk - w tym przypadku na stronie produktu pod opisem - moze ktos mi wskazac dokladnie sciezke do pliku oraz w nim linijke w ktorej nalezy umiescic kod? Bo probuje non-stop i nic.

Tak samo probowalem wtyczke z Facebooka rekomendacje, ktora nie potrzebuje dodania niczego do header ale i tak nie chce dzialas :/
KKP-GEZLER - Usługi dla firm i nie tylko...
www.KKP-GEZLER SKLEP IT - sprzedaż produktów informatycznych i komputerów. Hurt / Detal
Zapraszamy!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodanie dodatku na strone produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 01:31:01 pm »
jezlei chodzi o header, to taki najbardziej interesujacy to tylko i wylacznie ten header.tpl w katalogu Twojej templatki.

ale zamiast sie bawic w reczne dodawanie polecam na karte produktow modul: Social buttons a w kolumne (box): Facebook Like Box block
design4VIP z innej strony...