wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dwa adresy

  • 3 Odpowiedzi
  • 5603 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacekzlodz

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Dwa adresy
« dnia: Grudzień 22, 2011, 09:56:02 am »
Witam

Mam taki problem , mam wersję PrestaShop™ 1.4.4.1 | PrestaShopPL v. 1.4.4.1 , podczas składania zamówienia konkretnie podawanie adresu do wysyłki ,chciałem miec  możliwość wyboru drugiego adresu dostawy. Często jest tak, że faktura jest na dany adres,  a wysylka pod inny . Jak to zrobić ?

Dziękuje z góry za pomoc

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dwa adresy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2011, 11:51:56 am »
Ale to jest standardowa opcja  w preście bez różnicy czy masz zakupy w 1 czy w 5 krokach
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline PrestaSolutions

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dwa adresy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2011, 12:33:55 pm »
Po stronie Front Office klient może swobodnie definiować wiele adresów i wybierać, który ma być do wysyłki, a który do faktury.

*

Offline jawkami

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Odp: Dwa adresy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2012, 11:11:25 am »
Witam i przyłączam się do pytania,
czy istnieje jakiś sposób, żeby zamienić "inny adres faktury" na "inny adres dostawy"? Wiem, że FrontEnd umożliwia dowolny wybór klientowi, ale byłoby znacznie lepiej (logiczniej), aby można było domyślnie wpisywać "inny adres dostawy". Większość sklepów własnie w taki sposób rozwiązuje kwestię dwóch różniących się adresów. Oczywiście sama zamiana nazw adresów w formularzu nie załatwi sprawy, gdyż adresy będą się odwrotnie wyświetlały w panelu administracyjnym, fakturze proforma itp. Dodam, że korzystam z One Page Checkout i Prestashop 1.4.4.1

Za jakiekolwiek wskazówki jak to zrobić będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam,
Kamil