wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Produkt a sposób wysyłki

  • 4 Odpowiedzi
  • 1758 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kma630

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Produkt a sposób wysyłki
« dnia: Maj 25, 2011, 11:47:54 am »
Witam,

mam pytanie czy ma ktoś pomysł jak powiązać produkt ze sposobem wysyłki.
Chodzi mi o to aby do konkretnych produktów przypisać 2,3 sposoby wysyłki z dostępnych powiedzmy 6.

z góry dzięki za odp.
Pozdr

*

Offline emerka23

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: Produkt a sposób wysyłki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2011, 03:01:27 am »
mam pytanie czy ma ktoś pomysł jak powiązać produkt ze sposobem wysyłki.
Chodzi mi o to aby do konkretnych produktów przypisać 2,3 sposoby wysyłki z dostępnych powiedzmy 6.

A co jak klient zamówi np 3 produkty, z których każdy ma inną opcje wysyłki? 3 paczki wyślesz?

Jak dla mnie sens ma ustawienie wtedy zakresów wagowych dla kurierów, niezależnych od produktów...

ale sprawdź moduł stiffcategory czy stiffcarrier (albo coś podobnego, nie pamiętam nazwy) - może da radę

*

Offline kma630

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Produkt a sposób wysyłki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2011, 11:36:09 am »
Witam,

dzięki za podpowiedź, moduł nazywa się stiffcarriercateg.
Potrzebuje  takiego rozwiązania aby wykluczyć sytuacje zamówienia lekkiego ale dość dużego przedmiotu np przez list polecony.

Pozdr

*

Offline kma630

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Produkt a sposób wysyłki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2011, 07:49:48 pm »
Witam,


znalazłem moduł o którym pisał kolega ale mam problem z jego instalacją, niestety nie mam testowego sklepu aby dużo kombinować z jego instalacją. Czy może ktoś pomóc w rozpracowaniu modułu?
można go znaleść na:

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/28286

Pozdrawiam,

*

Offline tomzoll

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
Odp: Produkt a sposób wysyłki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2012, 01:27:46 pm »
Zainstalowałem ten moduł ze strony http://store.stiff.fr/stiffcarriercateg/45-stiffcarriercateg-v168.html .
Jednak dla mnie jest on bezużyteczny bo w mojej opinii (może się mylę) nic nowego on nie wnosi poza tym, co jest standardowo dostępne w preście. Po co wogóle konfigurować w tym module kategorie kurierów i przypisywać do produktów, gdy w sytuacji zamawiania 2 produktów (z których każdy przypisany jest do innego kuriera), moduł i tak liczy koszt wg. pierwszego kuriera (tj. pierwszego produktu  dodanego do koszyka i automatycznie powiązanego z nim kuriera). Dla mnie moduł bez sensu, no chyba że w nawale pracy już przestaje myśleć ... :)