wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata

  • 4 Odpowiedzi
  • 1547 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline swing

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata
« dnia: Czerwiec 06, 2012, 08:42:20 pm »
Witam
Mam sklep oparty na Prestashop. Handluję wirtualnymi przedmiotami z gier mmorpg z osobami z różnych krajów całego świata. Przyjmuję płatności PayPal, jednak chcę od nich jak najszybciej uciec. Zdarza się, że oszuści kupują u mnie przedmioty, płacą, ja wysyłam towar, a oni zgłaszają obciążenie zwrotne. Jako, że handel przedmiotami wirtualnymi w PayPal nie jest w żaden sposób ubezpieczony ja tracę pieniądze i nie odzyskuję towaru. Czy możecie zaproponować mi jakiś inny serwis płatności międzynarodowych, który mógłbym wykorzystać w moim sklepie? Wersja PrestaShop™ 1.4.4.1 | PrestaShopPL v. 1.4.4.1 ale gdyby był to naprawdę dobry serwis, mogę nawet zmienić wersję Presty.
Błagam o pomoc, bo zbankrutuję :-\

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,291
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2012, 08:49:36 am »
No cóż, a próbowałeś moneybrokers.com Mają lepsze zabezpieczenia przed oszustwem.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline swing

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 07:41:02 pm »
Masz na myśli moneybookers.com tak?Niestety nie zaakceptowali mojego modelu biznesowego cokolwiek to znaczy. Nie udało mi się uzyskać od nich informacji co dokładniej im nie odpowiada.

Czy znacie może jakiś jeszcze inny serwis?

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:42:22 pm »
A nie wystarczy Visa i MasterCard przez nasze serwisy?

Nie zaakceptowali bo nie ma fizycznej dostawy towaru.
Moneybookers teraz nazwa Skrill to firma angielska i jak ognia boja sie prania pieniedzy.
Dostawa i jakosc takiego towaru jest nie do sprawdzenia.
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline swing

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Poszukuję bezpiecznych płatności z całego świata
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2012, 04:30:11 am »
@mario: Pewnie dlatego odrzucili mój model biznesowy. Co masz na myśli mówiąc nasze serwisy?

Przyznam się, że niewiele wiem o kartach kredytowych. Podejrzewam, że i przez nasze serwisy nie uniknę kłopotów z obciążeniami zwrotnymi. Zastanawiam się raczej nad czymś, gdzie nie płaci się bezpośrednio kartą kredytową. A czy mieliście styczność z serwisem Paysafecard? W Preście widziałem nawet gotowy moduł obsługujący płatności tego serwisu. Niestety kody doładowujące Paysafecard da się kupić tylko w wybranych krajach- nie wszystkich które mnie interesują.