wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

brak tłumaczenia modułow

  • 3 Odpowiedzi
  • 10299 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline strdaniel

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
brak tłumaczenia modułow
« dnia: Sierpień 16, 2012, 10:42:03 am »
witam wszystkich
staram się uruchomić pierwszą stronę na prestashop i mam taki dziwny problem, niby jezyk ustawiony na polski a niektóre moduły mam po angielsku, oczywiście są one przełumaczone, jezyk jest ustawiony na pl, np koszyk, konto, waluta są po angielsku, na początku wszytko było ok, znaczy się po instalacji koszyk był w wersji polskiej i nagle bach angielski i nie potrafię tego przywrócić

może ktoś się spotkał i coś pomoże

pozdrawiam

*

Offline strdaniel

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: brak tłumaczenia modułow
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2012, 10:48:06 am »
odkryłem przed chwilą że moduł zmienia się z polskiego na angielski w chwili gdy sam coś  dodam do tłumaczenia, uzupełnię je o jakikolwiek teks (poprawie)
z polskiej zmienia się w angielską, ale jak to zmienić z powrotem tego już niestety nie wiem

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: brak tłumaczenia modułow
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2012, 02:39:22 pm »
domyslam sie, ze uzupelniasz tlumaczenie z poziomu panelu administracyjnego. jezeli poprawiasz tlumaczenie to laduje ono w katalogu ./themes/skorka/modules/dany_modul lub laduje ono w glownym katalogu modules a tworzy pusty plik 0kb w w/w katalogu

w tlumaczeniach PA moduly, ktore znajduja sie w katalogu skorki maja tez mozliwosc tlumaczenia dla innych skorek np. prestashop, i tutaj lubi sobie porobuc jaja. niby tlumaczenie jest  a go nie ma.

najprosciej jest wyluskac tlumaczenia z np. finalnej polskiej wersji 1.4.4.1 i zastapic (wgrac) w moduly w glownym katalogu ./modules ale pamietajac aby puste pliki z powtarzajacych sie modulow w ./themes/skorka/modules usunac.
design4VIP z innej strony...

*

Offline strdaniel

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: brak tłumaczenia modułow
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2012, 11:25:57 pm »
stary bardzo Ci dziękuję za pomoc

juz dostawałem białej gorączki od tego

wielkie dzięki  :)