wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodawanie kategorii skryptem

  • 0 Odpowiedzi
  • 1665 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mikmas

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Dodawanie kategorii skryptem
« dnia: Czerwiec 29, 2012, 08:41:20 am »
Nie wiem, czy dobry dział. Jak nie to proszę o przeniesienie.

Muszę odzwierciedlić towary oraz kategorie z pewnego programu. Jest tworzona odpowiednia kategoria, a następnie wrzucany jest do niej towar. Kategorię tworzę skryptem PHP trzaskający bezpośrednio po bazie. Kategoria jednak nie pokazuje się po wejściu na stronę główną (ale jak wejdę w towar, to się pokaże (załącznik #1 - strona_glowna.png [widok na kategorie ze strony głównej] i załącznik #2 - widok_towaru.png [widok na kategorie z widoku tego towaru]).

Co ciekawe jeżeli wejdę w panel administracyjny, wyedytuję kategorię i bez zmieniania czegokolwiek zapiszę to kategoria normalnie się pojawia.
Doszedłem do wniosku, że on coś je jakoś "naprawia". Dlatego zrobiłem zrzut bazy po eksporcie z programu (kategoria jest, ale nie widać jej), drugi zrzut bazy po naprawieniu przez panel administracyjny. NICZYM (poza godziną aktualizacji) się nie różni (załącznik #3 - roznica.png). Co więc panel administracyjny robi, że kategoria zaczyna działać?

Oto link do załączników, bo coś załączanie nie działa (brak dostępu do ścieżki załączników czy coś w ten deseń): Załączniki