wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja skórki strony

  • 2 Odpowiedzi
  • 3377 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zajman

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Edycja skórki strony
« dnia: Lipiec 24, 2012, 02:33:23 pm »
Mam parę pytań odnośnie edycji darmowego template od prestashop, link do strony :

sklepbis.pl

Chciałem się dowiedzieć które pliki wyedytować aby spolszczyć angielskie nazwy :

header :

contact/sitemap/ bookmark

footer :

wszystko


Probowałem wyedytować blockpermanentlinks-header-tlp aby zamienić nazwy z header ale mimo ustawienia smarty i wyłączenia cache nie ma efektu. Wszystkie testy robię na localhoście.


edit: Dodatkowo chciałem zapytać dlaczego na google chrome nie pokazuje ' bookmark' w header section a w mozzilli pokazuje.


*

Offline Benefit Studio 24

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 50
  • 0
Odp: Edycja skórki strony
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2012, 03:27:34 pm »
Jeśli tylko chcesz spolszczyć to nie ma potrzeba grzebać w plikach smarty (jeśli template jest poprawnie wykonany).

Wejdź w Tools->Translations-> flaga PL

EDIT

Co do chrome Bookmark to wygląda na to że ta przeglądarka nie obsługuje funkcji writebookmark().
Chyba, że znacie inną która działa.

*

Offline zajman

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Edycja skórki strony
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:34:15 pm »
Chyba jeszcze sporo nauki mnie czeka  ;)  Zakładka tłumaczenie-> tłumaczenie modułów wczoraj się nie chciała otworzyć za nic w świecie (504 error ) dziś otworzyło się do strzału. Byłem tam już kilka dni temu ale wtedy nie edytowałem bo też się nie chciało otworzyć. Na localhoscie się otwierało już wczoraj ale  znowu zmian nie wprowadzało. Dziś znowu nie updatuje mi zdjęć, próbuję wkleić swoje nowe logo.jpg ale dalej jest stare (mimo, że nawet na serwerze w konkretnym katalogu jest już nowy plik).  Próbowałem z włączonym smarty, z wyłączonym cache jak i na odwrót. Mimo wszystko bardzo mi się podoba praca z tym oprogramowaniem ;)