wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić

  • 4 Odpowiedzi
  • 4251 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sebayabo

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić
« dnia: Sierpień 26, 2009, 09:42:28 am »
Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić .Np. kupuje bluzkę 1 szt ale też muszę wybrać rozmiar jak to zrobić czy jest jakiś moduł.

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2009, 11:56:10 am »
Cześć, to musisz zrobić w back office, Ustawiasz nową grupę np Rozmiar, dodajesz do niej atrybuty np S, M, L, XL a potem dla produktu wchodzisz w zakladke grupy i kobinacje i tam odpowiednio ustawiasz.

*

Offline Pierce of Cake

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2009, 02:26:54 am »
A czy da sie oprocz mozliwosci wyboru rozmiaru danego produktu, dopisac do kazdego rozmiaru inna cene? I, czy po dokonaniu zakupu, w bazie danych na sklepie ubedzie "ogolnego" produktu (bez wskazywania rozmiaru) czy tez ubedzie w niej np. produktu w rozmiarze 5 ?

Z gory dziekuje za pomoc. Prowadze sklep z kolczykami do body piercingu od (od 2 lat na os commerce) i szukam nowej aplikacji sklepowej, a wybor rozmiaru i przypisanie do niego roznej ceny jest dla mnie kluczowa kwestia.

 

*

Offline tomp

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2009, 06:16:32 pm »
Ja się kiedyś bawiłem w atrybuty rozmiar i kolor, ale czasem miałem wybór koloru dany jako pierwszy a rozmiar drugi a czasem odwrotnie i nie ode mnie to zależało, nie wiecie o co chodzi? Teraz sklep mam zawieszony na jakiś czas więc nie mogę podesłać linków :/, ale mam nadzieje że kapujecie o co mi chodzi.

*

Offline OGr

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Sprzedaż odzieży wybór rozmiarów jak to zrobić
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2009, 02:38:31 pm »
Kolego jak wejdziesz w produkty to bodajrze 3-cia zakładka to te atrybuty.