wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Tłumaczenie modułów sklepu

  • 2 Odpowiedzi
  • 888 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Tłumaczenie modułów sklepu
« dnia: Sierpień 12, 2012, 11:30:17 pm »
Ktoś mi może wytłumaczyć co za debil naładował wszystkie moduły do jednego tłumaczenia ? tego sie wogóle nie da załadować po prostu ich nie otwiera a jak otworzy tłumaczenie to święto kurde w lesie! Przydałoby się rozbicie tłumaczenia na lżejsze rozdziały modułów bo reszte tłumaczeń ładuje mi bez problemu tylko z tym działem zawsze są jakieś problemy, że sie buntuje i nie chce załadować...
Jest za długa lista instrukcji w tłumaczeniach modułów możecie coś z tym zrobić ? Jakąś poprawke albo coś ?
ver. 1.4.4.1 niby stable, a guzik prawda skoro sie wysypuje w najprostszych rzeczach!

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Tłumaczenie modułów sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2012, 11:40:45 pm »
e.................. ale o czym dokładnie piszesz bo nie zrozumiałem

Tłumaczenia modułów są zrobione dla każdego modułu OSOBNO!!! i nie są one w "jednym"  tłumaczeniu

Jeżeli wchodzisz w tłumaczenia z BO i tu masz problem z otwarciem strony z tłumaczeniam - to raczej problem z serwerem albo coś masz namieszane z samymi modułami - ale stawiam na słabiutki serwer
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Tłumaczenie modułów sklepu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2012, 01:26:22 am »
czy 80 GB dysku, Procesor 1,2 GHz i 1,25 GB Ram to słaby server ? Nie wydaje mi się ale nie będe się tym faktem przejmować na chwilę obecną
Zmiana nastąpiła na lepszy spróbuje tłumaczenie modułów odpalić ponownie.