wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kilka bloków kolorów

  • 1 Odpowiedzi
  • 3294 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline protekta

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Kilka bloków kolorów
« dnia: Wrzesień 01, 2012, 03:22:55 pm »
Witam mam produkt który wymaga wyboru dwóch tekstur. Ustawiłem sobie okienka ale wyświetlają się one tylko dla jednej grupy tekstur. Czy jest jakiś moduł który umożliwi wyświetlenie dwóch bloków kolorów? Wybór jednej tekstury z miniaturek a pod spodem wybór drugiej tekstury z miniaturek. Listy rozwijane mnie nie urządzają bo nie można tam opisać tekstury.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kilka bloków kolorów
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2012, 07:19:12 pm »
walczylem z tym dosc dlugo. gdzies nawet polowicznie rozwiazanie przedstawilem na forum. jednak nie moglem sobie poradzic z obsluga .js i aktualizacja ceny. w kazdym razie, bez modyfikacji baz danych i paru plikow sie nie obedzie.

to rozwiazanie dla mozliwosci wyboru, jednego - paru kolorow albo tylko jednego czy tylko trzech... czyli dodanie w panelu admina produktu kolejnych combo rozwijanych.

w chwili obecnej dokladnie nie powiem co i gdzie bylo aktualizowane ale poszukaj mojego posta sprzed roku czy moze wiecej, tam prawie gotowiec, ale jak pisalem z bledami w .js

inna ewentualnosc, ale tutaj juz teoretyzuje bo nie probowalem, pokombinowanie z wyswielanymi atrybutami. trzeba by cos dopisac, ze jezeli $color to wyswietlaj kolory z miniaturami, a innymi kroki co innego.

ostatnio modyfikowalem combo zeby wystielal mi jako przyciski. przyklad http://dzins.hekko.pl/spodnie/13-spodnie-jeansowe-damskie-1.html to samo mozna by zrobic z kolorami. mysle ze moglo by to zadzialac ;)
design4VIP z innej strony...