wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zarządzanie podstronami

  • 2 Odpowiedzi
  • 1282 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Zarządzanie podstronami
« dnia: Wrzesień 07, 2012, 08:56:33 pm »
Witam wszystkich,

męczę się z dostosowaniem zakupionej templatki pod własne wymagania. Zalążki powstającego sklepu można znaleźć w linku poniżej:
http://wszystko-gra.home.pl/GameShop/
Pytanie brzmi w jaki sposób mogę zarządzać czymś co się zowie TM Header Links --> jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o te linki obok napisu HOME tj. Specials, Delivery oraz Contact oraz w jaki sposób można owe strony edytować?

Pytanie drugie: w jaki sposób można zarządzać innymi stronami z poziomu panelu administracyjnego?

Będę wdzięczny za pomoc gdyż dopiero zaczynam tworzenie sklepów.

*

Offline vekia.pl

  • Tubylec
  • ****
  • 131
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • code is poetry
    • strony www, sklepy internetowe, moduly prestashop
Odp: Zarządzanie podstronami
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2012, 07:33:50 pm »
Witam wszystkich,

męczę się z dostosowaniem zakupionej templatki pod własne wymagania. Zalążki powstającego sklepu można znaleźć w linku poniżej:
http://wszystko-gra.home.pl/GameShop/
Pytanie brzmi w jaki sposób mogę zarządzać czymś co się zowie TM Header Links --> jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o te linki obok napisu HOME tj. Specials, Delivery oraz Contact oraz w jaki sposób można owe strony edytować?

Pytanie drugie: w jaki sposób można zarządzać innymi stronami z poziomu panelu administracyjnego?

Będę wdzięczny za pomoc gdyż dopiero zaczynam tworzenie sklepów.


Nie wiem jak rozwiązano to w tym module (TM Header Links) ale możesz zerknać w pliki .tpl modułu lub Twojej templatki. tam znajdziesz kod odpowiedzialny za wyświetlanie się wskazanych elementów.

Być może moduł można edytować z poziomu back office, w konfiguracji modułu.

co do drugiego pytania: zależy co masz na myśli, w panelu administracyjnym możesz tworzyć i edytować strony za pomocą CMS...
MyPresta.eu: 
Prestashop Modules

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Zarządzanie podstronami
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2012, 03:55:13 pm »
Z poziomu CMS nie mam dostępu do wszystkich stron z TM HEADER LINKS - jedyny dostęp jaki posiadam dotyczy zakładki DELIVERY. Chciałbym trochę przeedytować wygląd strony dotyczącej kontaktu. Niestety nie bardzo wiem jak to zrobić. Plik tmheaderlinks.tpl w swojej zawartości odwołuje się do pliku contact-form.php

zawartość pliku contact-form.php:
require(dirname(__FILE__).'/config/config.inc.php');
ControllerFactory::getController('ContactController')->run();
ten zaś do zawartości pliku ContactController.

Pytanie brzmi gdzie i w których plikach mogę odytować zawartość strony dotyczącej kontaktu?