wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

W wersji polskiej strona jest ok ale po zmianie języka się rozjezdza

  • 3 Odpowiedzi
  • 3048 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline furias92

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Witam, mam problem z rozjeżdżającym się nagłówkiem w wersji niemieckiej prosze o pomoc
http://kosmetyki.kauferia.com po zmianie na niemiecką flagę się rozjeżdża

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: W wersji polskiej strona jest ok ale po zmianie języka się rozjezdza
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2012, 06:00:26 pm »
przycisk "zarejestruj (sie)" przy polskim jezyku zajmuje dwie linijki (druga biala niewidoczna) a w niemieckim tylko jedna.
design4VIP z innej strony...

*

Offline furias92

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: W wersji polskiej strona jest ok ale po zmianie języka się rozjezdza
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2012, 01:39:14 pm »
w domenie sklep.modnapani.pl zmieniłem zarejestruj się i wersje niemiecka na krótsza i niestety nic to nie zmieniło. Proszę o jakieś inne pomysły

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: W wersji polskiej strona jest ok ale po zmianie języka się rozjezdza
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2012, 04:00:25 pm »
zachowanie szablonu powinno byc nastepujace.... po zmianie z "Zarejestruj się" na np. "Rejestracja" szablon powinien sie rozjechac w j. polskim tak samo jak w niemieckim, czyli wszystko ucieka do gory.

calosc w chwili obecnej masz "justowane" do dolnej krawedzi i w momencie przyjecia przez przycisk rejestracji 2 linijek jego wysokosc przyjmowana automatycznie to np. 30px a w jednej linijce niemieckiej juz tylko 15px. w tym momencie szablon o te 15px przesuwa wszystko do gory i stad ten "rozjazd" innej mozliwosci (inego bledu) w tym wypadku nie widze.


PS. jeszcze jedno moje pytanie, co tytaj niby ma robic za menu? bo sf masz na wyskosci linii 30px a co za tym idzie, jezeli button przyjmuje dwie linijki to juz calosc ma 60px w PL...

szczerze powiedziawszy przy takim namieszaniu ciezko bedzie dojsc do 100%owego rozwiazania problemu....
design4VIP z innej strony...