wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Formularz kontaktowy - problem

  • 1 Odpowiedzi
  • 1712 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kszyhoo11

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Formularz kontaktowy - problem
« dnia: Październik 09, 2013, 11:51:20 am »
Witam,
mogę prosić o pomoc w kliku sprawach, gdyż mam problemy z prestą - sklep zaproszenia24.com.pl

Chciałbym też dodać klika informacji na stronie w zakładce kontakt (obecnie jest tam tylko formularz kontaktowy.
Jeśli chodzi o dodatkowe informacje na stronie to, chciałbym w zakładce Kontakt umieścić dane kontaktowe i numer telefonu. Gdzie to zrobić? W jakim pliku pogrzebać?

Chciałbym też dodać moduł kontaktowy do menu na stronie. Obecnie zainstalowałem ten dostępny w preście ale na razie nie uruchomiłem go gdyż jest nieskonfigurowany tj. nieaktualne informacje w module oraz CMS nagłówka modułu nie stylizuje ze stroną). Gdzie mogę skonfigurawć CMS modułu i dane kontaktowe do mnie?

Macie może pomysł na jakiś fajny moduł kontaktowy (może być slider).
Pozdrawiam
Krzysiek

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Formularz kontaktowy - problem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2013, 03:16:20 pm »
nie do konca wiem co to moze byc CMS modulu, ale domyslam sie, ze chodzi o style CSS. no jak sama nazwa wskazuje to sa style i sa w katalogu /css twojej skorki ewentualnie w poszczegolnych katalogach modulow. gdzie i jaki styl musisz poprawic pokaze ci Firebug (prawy przycisk myszy np w FF i 'zbadaj element')

strona kontaktu (formularz) to plik contact-form.tpl w katalogu skorki. ja osobiscie tworze sobie zazwyczaj hooka w tym pliku, w miejscu mi najodpowiednieszym i wrzucam tam blockcontactinfo ten sam co w stopce tylko osobno ostylowany, wtedy masz pelna kontrole nad jego konfiguracja (zmianami adresow, telefonow).

slider kontaktu poszukaj na addons.prestashop.com, tam widzialem taki modulik i w miare niedrogi
design4VIP z innej strony...