wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Rozbudowa ogólnej informacji o produkcie

  • 3 Odpowiedzi
  • 1876 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KKMT

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 54
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Rozbudowa ogólnej informacji o produkcie
« dnia: Maj 19, 2014, 01:06:54 pm »
Wchodzę w Katalog -> Produkty -> Informacja i mam tam:
Konfiguracja


Później na stronie sklepu wyświetla mi się: Link , a chciałbym aby pod "Indeks" i "Ilość" było więcej informacji, np. Okładka, Ilość stron, Wydawnictwo etc.. Jak je dodać?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Rozbudowa ogólnej informacji o produkcie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2014, 02:34:19 pm »
najprosciej bedzie skorzystac z cech... musialbys tylko delikatnie przebudowac storne szablonu produktu zeby przeniesc cechy, ktore zazwyczaj pokazuja sie w zakladkach (tab) do miejsca w ktorym chcesz je wysweitlic, ale to znajac podstawy HTML nie powinno przyniesc ci wiekszych problemow.

jednak za bardzo nie wiem co znaczy "okladka" z tego co chcesz wysweitlic, ma to byc grafika okladki? bo to bardziej komplikwoaloby sprawe... 
design4VIP z innej strony...

*

Offline KKMT

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 54
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Rozbudowa ogólnej informacji o produkcie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2014, 02:47:16 pm »
najprosciej bedzie skorzystac z cech... musialbys tylko delikatnie przebudowac storne szablonu produktu zeby przeniesc cechy, ktore zazwyczaj pokazuja sie w zakladkach (tab) do miejsca w ktorym chcesz je wysweitlic, ale to znajac podstawy HTML nie powinno przyniesc ci wiekszych problemow.

jednak za bardzo nie wiem co znaczy "okladka" z tego co chcesz wysweitlic, ma to byc grafika okladki? bo to bardziej komplikwoaloby sprawe...
Cechy testowałem i faktycznie wyświetlane są w zakładkach jako "Opis". Pisząc o okładce miałem tylko na myśli opis słowny "miękka" lub "twarda", beż żadnej grafiki.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Rozbudowa ogólnej informacji o produkcie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2014, 02:49:15 pm »
no to tak jak pisalem, zlokaluzj sobie zakladke (featured) w pliku "produkct.tpl" i przenies zaratosc w odpowiednie miejsce.
design4VIP z innej strony...