wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kropki, zdjęcia i subdomena.

  • 2 Odpowiedzi
  • 3084 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline IzabelaDesign

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Kropki, zdjęcia i subdomena.
« dnia: Październik 11, 2012, 09:58:09 pm »
Mam kilka problemów ze sklepem. Strona tutaj: sklep.izabeladesign.pl

1. Moja strona to www.izabeladesign.pl i chciałabym mieć sklep na końcu lub początku: czyli sklep.izabeladesign.pl albo izabeladesign.pl/sklep ale nie wiem jak to zrobić? Póki co wskazuje mi na katalog, gdzie mam sklep, a sklep mam na idesign.nazwa.pl/sklep   czyli masakra, jak będę linkować później w reklamach itd.

2. Gdy kliknę w produkt to wyskakują mi kropki na poczatku zdania, a nie na końcu?

3. Zdjęcie wyskakuje na połowę strony.

POMOCY! :'(

*

Offline cx666

  • Użytkownik
  • **
  • 20
  • 0
Odp: Kropki, zdjęcia i subdomena.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2012, 11:41:11 pm »
Jeżeli chcesz mieć sklep pod adresem: sklep.izabeladesign.pl  to musisz stworzyć subdomene sklep.izabeladesign.pl tam gdzie masz hosting. A następnie przenieść preste do katalogu domowego subdomeny. Tak będzie dla Ciebie najszybciej.

Jeżeli natomiast chcesz go mieć pod adresem izabeladesign.pl/sklep, to wystarczy zrobić katalog sklep w katalogu domowym izabeladesign.pl i też tam przenieść cala preste. To najszybsze rozwiązanie.


ad2, 3 - nie widze czego takiego, daj linka ktore.

*

Offline tyszek

  • Tubylec
  • ****
  • 185
  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drogeria - Perfumeria FROCUS
  • PrestaShop: 1.4.x
  • Status: forum
Odp: Kropki, zdjęcia i subdomena.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2012, 01:21:19 pm »
Ad 1 wyjaśnione
Ad 2 Co do kropek to nie wiem o jakie pytasz bo ja nie widzę nic takiego :(
Ad 3 Mi się wyświetla wszystko jak powinno być jeśli chodzi o zdjęcia. Coś czuję że pracujesz na laptopie i masz inną rozdzielczość przez co masz foto na połowie tylko ekranu.
Aby to wyeliminować byś musiała chyba zmniejszyć foto.
U mnie strona sklepu po otworzeniu zdjęcia wygląda tak: http://imageshack.us/a/img521/9052/koperta.png