wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

ship2pay

  • 3 Odpowiedzi
  • 3234 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jumper1

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
ship2pay
« dnia: Listopad 05, 2012, 10:11:47 pm »
Witam

mam preste 1.4.4.1

korzystam z modułu ship to pay wszystko poustawiałem jak należy i teoretycznie wszystko dziła prawidłowo ale tylko dla ścieżki 5 kroków. Jak wybiore "realizacja zamówienia na jednym ekranie" wszytko się rozjeżdża np
Wybieram kurier z przedpłatą na konto i w "5 krokach" mam dostępne w 5 kroku tylko przelew czyli ok, ale jak zmianie ustawienia ścieżki realizacji na 1 krok wszystko się kasztani dla kuriera pojawiają się obie metody płatności i przelew i pobranie oczywiście obie nie działają.
myślałem że coś jest nie tak z tym darmowym modułem, więc kupiłem na "Sokon.pl" ich moduł ship2pay niestety poza ciekawsza szatą graficzna modułu mojawia sie dokładnie ten sam błąd.

*

Offline delix

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Odp: ship2pay
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2012, 11:14:18 am »
Po każdej zmianie w ustawieniach (w tym formach płatności) zalecam od nowa ustawić powiązania w ship2pay. U mnie są różne objawy nieprawidłowego działania, ale jak do tej pory zawsze ponowna konfiguracja przywracała prawidłowe działanie - a od początku działam w ramach jednej strony zamawiania.

*

Offline jumper1

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: ship2pay
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2012, 04:57:21 pm »
zanm ten problem, nie raz już tak robiłem, w sensie przy przestawieniu ustawiałem wszytko na nowo, ale to nie daje rezultatów

*

Offline delix

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Odp: ship2pay
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 09:44:06 am »
To nie mam pomysłu, być może masz jeszcze problem z innymi modułami.