wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z kilkoma modyfikacjami presty

  • 6 Odpowiedzi
  • 3637 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« dnia: Listopad 07, 2012, 07:54:53 pm »
Witam wszystkich.

Wydawało mi się że już ze wszystkim się uporałem, ale niestety mam 3 problemy kliny z którymi nie mogę sobie poradzić. Problemy są następujące:

1. Po wybraniu jakiegokolwiek produktu przy cenie pojawia się napis tax incl - jak go usunąć z produktów?
2. W każdym produkcie instnieje zakładka Data Sheet - z uwagi na kolorystykę nie mogę zlokazlizować miejsca w pliku css odpowiedzialnego za żółty wygląd parametrów cech, będę tutaj wdzięczny za zlokalizowanie tej linijki w css'ie
3. W zakładce Data Sheet cechy nie wyświetlają się alfabetycznie tak jak np w wyszukiwarce - czy można gdzieś ustawić sposób wyświetlania kolejności cech?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Problemy wyżej opisane występują na poniższej stronie
http://wszystko-gra.home.pl/sklep/GameShop/product.php?id_product=1

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2012, 08:04:24 pm »
Problem nr 2 rozwiązany - będę wdzięczny za pomoc dot. punktu 1 oraz 3

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2012, 08:15:58 pm »
Problem 1 rozwiązany - sposób najgłupszy z możliwych - w tłumaczeniu wstawiłem spacje :D

Będę wdzięczny za pomoc przy 3 problemie

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2012, 08:19:04 pm »
co do 1. to usun w plikach w ktorych ci sie pojawia napis {l s='tax inc.'} mozesz wraz z pobocznymi {if}-ami. wszysko masz w plkiach .tpl. karta produktu to product.tpl a reszte znajdziesz przez jakas wyszukiwarke wewnatrz plikowa (polecam Total commander - szybki i dokladny)

3. to juz inna bajka. albo musisz zmienic w kontrolerach pozycje cech, wg czego ma ustawiac, albo sprobowac przez wpisy numerowane 01.cecha, 02.cecha, 03.cecha, mozliwe, ze tak jak przy kategoriach wypozycjonyje wg cyfr a ich nie wyswietli.
design4VIP z innej strony...

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2012, 08:30:49 pm »
w kontrolerach czyli gdzie dokładniej? Jeżeli chodzi o same cechy to ich kolejności nie idzie zmienić w zakładce cechy. Wybacz, ale z prestą mam do czynienia dopiero max 2 miesiące i jeszcze nie wszystko obczaiłem gdzie co jest i gdzie szukać. Co do kontrolerów będę wdzięczny za dokładniejsza informację.

Dodam tylko że korzystam z presty 1.4.8.2

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2012, 08:34:46 pm »
to jezeli nie masz za wiekszego pojecia o silniku presta to raczej kontrolerow nie ruszaj ;)

co do numerycznych nazw cech to poprostu do nazwy np. Pojemnosc, dopisz 01. czyli nazwa ma wygladac 01.Pojemność.  '01.' przynajmniej w pozycjonowaniu kategorii (ver. 1.3) nie bedzie wyswietlana tylko dzieki kolejnosci bedzie ustawiac cechy "niby" alfabetycznie jak to ma wpisane w standarzdie

poza tym Google wiele o tym mowi. np. tutaj
design4VIP z innej strony...

*

Offline sebastianp88

  • Użytkownik
  • **
  • 48
  • 0
Odp: Problem z kilkoma modyfikacjami presty
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2012, 08:38:46 pm »
Jak już tak rozmawiamy na temat sortowania - znalazłem na forum taki temat:

http://prestashopforum.pl/index.php/topic,6925.0.html

Czy jesteś w stanie może mi udzielić odpowiedzi czy owy skrypt będzie działać na tej wersji i jakie są szanse że coś się sypnie - pytanie może i głupie ale sklep mam już na ukończeniu i nie chciałbym stawiać go ponownie od zera, zwłaszcza że trochę przebojów z nim miałem i trochę się namordowałem.