wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

www.kosmetycznaglinka.pl - Wielkie Otwarcie, zapraszamy!

  • 3 Odpowiedzi
  • 2793 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline roy06

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
www.kosmetycznaglinka.pl - Wielkie Otwarcie, zapraszamy!
« dnia: Listopad 09, 2012, 09:13:06 pm »
Zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu internetowego, opartego o silnik PrestaShop
Pod adresem www.KosmetycznaGlinka.pl  znajdziecie ciekawe, skuteczne i co ważne – bezpieczne produkty naturalne: glinki kosmetyczne oraz kremy z unikalnymi składnikami.
Oferta skierowana jest głównie do Pań, co nie znaczy że nie zainteresuje również Panów, którzy lubią sprawiać prezenty swoim kobietom.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: www.kosmetycznaglinka.pl - Wielkie Otwarcie, zapraszamy!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2012, 09:44:36 am »
standardowa skorka, standardowe grafiki i jeszcze wkradaja sie bledy.... az die prosi o zmiene czcionki w top menu (poziomym) bo ucieka w dziwne miejsce szukajka. ewentualnie mozna by ja umiescic w miejscu gdzie w chwili obecnej sa niepotrzebne bloki languages i curencies, spokojnie mozna by je wylaczyc. 
po wejsciu w kategorie pusta lewa kolumna tworzy dziwna, niewytlumaczalna dziure w szablonie.
porownujac jeszcze z oryginalem, to breadcrumb ucieka na grafike, gdzie tlo "drogowskazow" bardzo sie odcina i szpeci strone.

bardzo duzym plusem jest pozostawienie logo tworcy skorki, dobrze o Tobie swiadczy, bo wiekszosc, z tego co widzialem, usuwa logo i wrzuca swoj podpis....

reasumujac, dobrze dobrana skorka, jednak wymagajaca dorbnych poprawek kosmetycznych i bedzie to ladny sklepi dla potencjalnego Klienta, tudziez Klientki.
design4VIP z innej strony...

*

Offline roy06

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: www.kosmetycznaglinka.pl - Wielkie Otwarcie, zapraszamy!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2012, 02:48:50 pm »
Dziękuje za odpowiedź. Mam jednak kilka kwestii:
1. Która grafika w sklepie jest standardowa? Starałem się podmienić wszystko, by pasowało pod sklep, także nie rozumiem zbytnio.
2. Wiem, te kilka dziurek w szablonie jest, zamierzam coś wymyślić by to zastąpić czymś ciekawym.
3. Co do logo. Tak, zostawiłem je, gdyż skórka nie jest stworzona przeze mnie tylko przez DapurPixel, także nie będę przypisywał sobie czegoś, co nie jest moje. Ja to tylko modyfikowałem.
4. Co do tej "szukajki", właśnie nie wiem, dlaczego ona sama mi się rozjechała. Próbowałem pomniejszyć menu, a i tak nic nie dało. Kod CSS wydaje się być ok, czyli powinno się ładnie wyświetlać, a jednak pasek wyszukiwarki jest pod menu.

Dzięki i pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: www.kosmetycznaglinka.pl - Wielkie Otwarcie, zapraszamy!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2012, 03:29:24 pm »
1. i zarazem 3. chodzilo mi wlasnie o zastosowanie skorki ze standardowa jej grafika/rozlozeniem modulow bez mniejszych czy wiekszych zmian.
2. czekamy na efekty realicji mysli

4. jezeli chodzi o styl to wszystko bedzie sie zgadzalo. problem pojawia sie przez dlugie nazwy w menu, przez co calosc sie wydluza i juz nie ma miejsca na "szukajke". dlatego ucieka. bo poza strone sie nie schowa ;) dlatego masz dwa wyjscia, albo zmienic na krotsze nazwy przyciskow menu albo tak jak sugerowalem wczesniej, przeniesc wyszukiwarke w miejsce blokow language oraz curencies, bo w Twoim wypadku, przynajmniej w chwili obecnej nie i tak nie spelniaja swojej roli.
design4VIP z innej strony...