wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak dodać moduł?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1397 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline inne

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Jak dodać moduł?
« dnia: Październik 11, 2012, 08:39:03 pm »
Witam,

Z prestą mam styczność 2gi raz w życiu, więc proszę o wyrozumiałość. Chciałem zrobić skórkę pod nią (tak, mam do tego możliwości), ale nawet nie mam pojęcia jak się dodaje tutaj moduły. Dla mnie panel administratora to czarna magia w porównaniu z innymi silnikami. Włączyłem moduł newslettera i nic, nie wiem jak go ukazać, gdzie on jest po zainstalowaniu proszę mnie nakierować.

To samo w przypadku dodatkowego modułu, jak mogę dodać zwykły moduł np w tym samym obramowaniu co pozostałe? Np chcę tam umieścić tekst o wysyłce sklepu.

Z góry dziękuję za pomoc.

*

Offline darkstar_kielce

  • Użytkownik
  • **
  • 43
  • 1
Odp: Jak dodać moduł?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2012, 10:55:04 pm »
Drogi kolego;
Moduł możesz dodać na dwa sposoby:
1. Zainstalować z panelu Admina
2. Wysłać moduł na serwer do katalogu: katalog sklepu/modules i potem go włączyć

Ja osobiście korzystam z tego drugiego sposobu.
Gdy wyślesz moduł na serwer, w panelu Admina wchodzisz w Moduły i w pasku wyszukiwania wpisujesz nazwę tego modułu/ klikasz na niego / klikasz instaluj i gotowe. Jeśli moduł wymaga konfiguracji (lub jest taka możliwość) naciśnij konfiguruj i potestuj działanie.
Aby moduł był widoczny na sklepie musisz go tam umieścić o ile sam się nie umieszcza. Idziesz do moduły, klikasz rozmieszczenie modułów i przemieszczenie modułu. Wybierasz moduł, miejsce gdzie go przemieścić i gotowe. Baw się i testuj - trzeba czasu, ale po chwili będziesz śmigał w preście jak we własnym portfelu. Polecam lekcje na youtube- jest tam prawie wszystko.
POWODZENIA!