wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Opcje produktu do wyboru.

  • 4 Odpowiedzi
  • 2157 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Andrzej8408

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Opcje produktu do wyboru.
« dnia: Listopad 21, 2012, 01:28:11 pm »
Witam. chciałbym się dowiedzieć czy jest w presta shop 1.4.3 możliwość dodania opcji dodatkowych do produktu bez wprowadzania nowych atrybutów. Chodzi mi o to, że jeśli sprzedaje drzwi to mam 14 kolorów, do wyboru lewe czy prawe, i tym podobne rzeczy i robi się kombinacji 5 tysięcy. Czy jest jakaś możliwość zrobienia tego jakoś inaczej żeby tego tyle nie było. Może istnieje jakiś moduł? Czekam na odpowiedź. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Opcje produktu do wyboru.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2012, 02:39:35 pm »
jak wchodzisz w atrybuty, z karty produktu, w gornym lewym rogu jest "generator kombinacji atrybutow". w nim zaznaczasz sobie w lewej kolumnie kolory oraz inne opcje i dajesz dodaj. generator automatycznie tworzy kmbinacje kazdy z kazdym....
design4VIP z innej strony...

*

Offline Andrzej8408

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: Opcje produktu do wyboru.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2012, 06:22:37 pm »
To wszystko wiem. Ale chodzi mi o coś takiego jak http://www.sklepdrzwi.pl/product_info.php/ena-p-378 jest w tym sklepie. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Opcje produktu do wyboru.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2012, 06:58:01 pm »
ale co dokladnie z tego linka, to normalny wybor atrybutow. wprowadzajac kolory mozesz przeciez zamiast kolory dac miniature i juz masz strukturke, w karcie kombinacji produktu na samym dole dalesz wyswietlanie koloru a reszte masz na kombo. a jezeli chodzi o polaczenie wszystkiego zeby nie bawic sie pojedynczo z kazda kombinacja to, jak wiesz, uzywasz atrybutu.

ewentualnie jak to cie nie zadowala to masz gotowy modul tutaj:
http://www.presto-changeo.com/en/attribute-modules/34-attribute-wizard-pro.html

ale tak czy  tak powiazania atrybutow musisz wprowadzic
design4VIP z innej strony...

*

Offline gringostar

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Opcje produktu do wyboru.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2012, 11:27:46 am »
Podłączę się jeśli mogę?

A mianowicie potrzebuję trochę bardziej rozbudowanego modułu. Powiedzmy, że chcę sprzedawać zasłony w kilkunastu kolorach - to akurat nie problem ale problem jest szerokość i wysokość. Chciałbym aby klient w okienkach szerokość i wysokość podał wymiary a moduł obliczył cenę.

Wiem, że można to zrobić na liście rozwijanej ale w jednym zakresie cenowym (zakres cenowy zmienia się co 10cm jeśli chodzi o szerokość i 40cm jeśli chodzi o wysokość) mogę mieć wiele różnych rozmiarów.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem swój problem
z góry dziękuję za odpowiedzi