wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmodyfikowany moduł i brak słów do przetłumaczenia

  • 0 Odpowiedzi
  • 1265 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline delix

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Zmodyfikowany moduł i brak słów do przetłumaczenia
« dnia: Listopad 23, 2012, 07:22:57 pm »
Witam,

Utworzyłem nowy temat modyfikując kopię domyślnego szablonu, w czasie modyfikacji dokonałem zmian w module 'blockspecials' dodając klawisze 'View' i 'Add to cart'.
Dokładnie to wstawiłem taki kod:
<p class="clearfix" style="margin-top:5px">
<a class="lnk_more_button" href="{$special.link|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{l s='View' mod='blockspecials'}">{l s='View' mod='blockspecials'}</a>
<a class="add_to_cart_button" href="{$link->getPageLink('cart', true, NULL, "qty=1&amp;id_product={$special.id_product|intval}&amp;token={$static_token}&amp;add")}" rel="ajax_id_product_{$special.id_product|intval}" title="{l s='Add to cart' mod='blockspecials'}">{l s='Add to cart' mod='blockspecials'}</a>
</p>

do blockspecials.tpl
I myślałem, że skoro powyższa modyfikacja funkcjonuje na stronie to będę miał możliwość przetłumaczenia nowych fraz 'View' i 'Add to cart'. Niestety kiedy wchodzę w tłumaczenia skórki to w ogóle nie ma sekcji dla modułu 'blockspecials' natomiast jeśli wejdę w tłumaczenia modułów to mogę co prawda tłumaczyć frazy dla blockspecials, ale tylko dla skórki 'default' (w której nie ma ww. klawiszy w tym module).

O co chodzi...?