wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?

  • 5 Odpowiedzi
  • 3405 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline koles69691

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« dnia: Listopad 27, 2012, 11:14:24 am »
Witam

Przepraszam jeśli taki temat już był, ale go nie spotkałem. Chciałbym zapytać jak przerobić pobrane szablony z internetu do nowszych wersji Presty? Bo mam sporo bardzo fajnych szablonów, ale albo wyświetla mi, że paczka ZIP jest uszkodzona podczas próby importu szablonu albo po ręcznej instalacji katalogów i próbie włączenia szablonu otrzymuję komunikat:

Cytuj
4 błędy

- brakuje informacji o pliku config.xml w konfiguracji ścieżki dostępu szablonu graficznego
- This theme may not correctly use "guest checkout". Możesz wyłączyć tę funkcję na tej stronie
- This theme may not correctly use "display store location". Możesz wyłączyć tę funkcję na tej stronie
- plik config.xml w Twoim szablonie graficznym nie jest kompatybilny z Tą wersją Prestashop

I ja nie wiem czy nowsze wersje Presty mają w sobie takie zmiany, że stare szablony nie mogą być w nich użyte bez przeróbki czy ja kolejny raz robię coś źle? Bardzo proszę o pomoc.

*

Offline zajman

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
Odp: Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2012, 01:25:37 pm »
Ciężka sprawa, sam się podłączę do pytania i poczekam aż jakiś doświadczony użytkownik coś ci odpisze, fakt, są fajne darmowe szablony do presty 1.3 na necie ale to chyba łatwiej wyjdzie postawić sklep w wersji 1.3 i wgrać szablon bez komplikacji.

*

Offline koles69691

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2012, 02:44:35 pm »
Masz rację, ale moduły w wersji 1.3 nie będą chyba działać tak samo dobrze jak w wersji 1.4.4.1, której używam obecnie. Jeśli chodzi o PrestaShop jestem zielony i dopiero poznaję ten CMS, więc nie wiem za wiele i mogę się mylić.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2012, 12:55:54 pm »
presta 1.3 a presta 1.5 to calkiem inne oprogramowanie. z powiazania tych wersji to raczej zostala tylko nazwa. juz miedzy 1.3 a 1.4 jest wiele, wrecz bardzo wiele (nie zapominajac o bazie danych) zmian, a miedzy 1.4 i 1.5 to juz prawie przepasc i to dosc gleboka. wiec dodajac wiele zmian oraz przepasc jeest juz obeznanie jakie sa roznice. nie ma fizycznej mozliwosci, zeby szablon z 1.3 dzialal w 1.5.
design4VIP z innej strony...

*

Offline koles69691

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2012, 06:28:18 pm »
Ok. Dzięki za poinformowanie. ;)

Pozdrawiam

*

Offline gicek

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Jak przerobić szablon dla nowszej wersji PrestaShop?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2013, 03:49:14 pm »
Całkiem prosto wystarczy zlecić mi tą robotę.
Jesteś zainteresowany pisz biuro@zlecenia-przez.net
Tanie sklepy internetowe, od zaraz. Szablony PrestaShop profesionalnie i tanio.biuro@zlecenia-przez.net