Polskie wsparcie PrestaShop

PrestaShop => Instalacja => Wątek zaczęty przez: mysandra w Grudzień 08, 2010, 12:40:33 pm

Tytuł: Jak skopiować moduł kategorii?
Wiadomość wysłana przez: mysandra w Grudzień 08, 2010, 12:40:33 pm
Witam, mam takie pytanie.Chciałabym by na stronie głównej były dwa moduły kategorii. Jeden z boku w normalnej postaci czyli: buty, bluzki, swetry itd,etc a drugi na gorze na środku strony w postaci rysunkowej tych samych produktów. Widziałam, że tak można ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Mogłabym liczyć na waszą pomoc?

Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Jak skopiować moduł kategorii?
Wiadomość wysłana przez: zyzak.pl w Grudzień 15, 2010, 12:46:33 am
juz o tym było

ale masz jak coś tutaj http://zyzak.pl/forum/10-Administracja-i-konfiguracja-prestashop/4-Klonowanie-modu%C5%82%C3%B3w-prestashop---na-przykladzie
Tytuł: Odp: Jak skopiować moduł kategorii?
Wiadomość wysłana przez: Roksana w Styczeń 04, 2013, 08:48:40 pm
nie ma tam zadnej informacji, ja tez chciałabym wiedzieć :(
Tytuł: Odp: Jak skopiować moduł kategorii?
Wiadomość wysłana przez: design4VIP w Styczeń 07, 2013, 08:52:41 am
kopiowanie modulu tutaj nie ma wiekszego sensu, sa dwa rozwiazania takich sytuacji:
1. w module blockcategories dodac funkcje dla hooktop i do niej przypisac np. categoriestop.tpl oraz dolaczyc do niego np. categoriestop-tree.tpl. w tych plikach wpisac sobie co i jak mial by wyswietlic na podstawie oryginalnych plikow ze zmianiami stylu oraz delikatnego kodu HTML.
2. poszukac modul typu topcategires, categoriestop, holizontalcat, topmenu, advancedtopmenu... czy tym podobnych, w sieci jest tych modulow dzisiatki, tak darmowych jak i platnych. zainstalowac, ustawic w odpowiedniej pozycji, dostosowac style i po sprawie.