Polskie wsparcie PrestaShop
PrestaShop => Dla początkujących => Wątek zaczęty przez: SolutionsWeb w Styczeń 21, 2012, 12:25:28 am
-
Witam, mam problem a mianowicie chodzi i zmianę koloru czcionki.
Screnn: http://graffa.xaa.pl/images/66373533255408881736.png
Jest to przy opisie produktu.
Chodzi o tekst:
" • Długość: 130 cm
Popręg skórzany z fartuchem Villa Horse wykonany z bardzo wysokiej jakości skóry. Zapobiega zranieniom konia w czasie skoków. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Cztery elastyczne gumy po obu stronach ułatwiają zapinanie popręgu. Dodatkowe kółka ze stali nierdzewnej umożliwiają mocowanie wodzy pomocniczych. Możliwość dopasowania napierśnika i ochraniaczy Villa Horse.
Charakterystyka produktu:
• Materiał: skóra
• Szerokość: 32 cm
• Kolor: czarny "
Pozdrawiam i czekam na pomocne odp. ;)
-
najlepiej w global.css twojej templatki
bez adresu strony nie powiem dokladnie w ktorym miejscu
-
Strona: http://agro-centrum.net/31-popreg-skokowy-z-fartuchem-villa-horse-czarny-dl-13-cm.html
Szukałem w global.css i nie mogłem właśnie znaleźć.
-
SolutionsWeb - to jak znam angielski to coś od rozwiązań web? i pytasz gdzie zmienić kolor czcionki ?
hehe - głowne ustawienia dla fontów są w sekcji body i rte
-
Dokładnie chodzi o to : http://agro-centrum.net/36-popreg-skorzany-profilowany-villa-horse-jasny-braz-dl-140-cm.html
nie widać opisu produktu stosując uniwersalny kolor, wiem ze można zmienić pisząc opis produktu ale za pewne można ustawić z automatu aby był inny kolor liter.
-
global.css linia 264
.rte, .mceContentBody {text-align: left;background: white;color:black;} //zmień na color:white//
-
jasne - odpowiednio ostylować
ale że masz background jaki masz tak więc aby miało to ręce i nogi dla każdej "sekcji" musisz definiować kolor czcionki
Np w bredcrumbs nie wstawisz białego tak jak np do długiego opisu
edit - jak zmieni ".rte, .mceContentBody" to o ile znam standard zmieni mu się też kolor czcioni w krótkim opisie - więc w długim sobie polepszy a w krótkim pogorszy ;)
-
Tak zgadza się .... zmieniłem i pojawiła się biała barwa :-)
Biała barwa wszędzie się pojawiła w opisie długim i krótkim gdzie znów zalecana barwa to czarna.
Długi opis kolor biały ok a krótki lepiej jak by był czarny
-
no już ci odpisałem musisz dodać odpowiednie formatowanie (style) dla danego segmentu - w zmiany w global.css w standardowej templetce nic ci nie dadzą - ze względu na backgrount