wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Większa liczba kombinacji

  • 2 Odpowiedzi
  • 800 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scotty1986

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Większa liczba kombinacji
« dnia: Grudzień 01, 2012, 08:31:43 pm »
Witam, mam problem mianowicie korzystając z generatora atrybutów bezproblemowo mogę dodac kombinację z max 20 atrybutami. Jak tylko zwieksze liczbe atrybutow o jeden przestaje wyświetlać mi zaplecze sklepu. Wie ktos moze jak zwiększyc liczbe kombinacji albo dlaczego pojawia się taki blad ? Dodam, że strona chodzi na  serwerze nazwa.pl

*

Offline skinio

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Większa liczba kombinacji
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:39:56 am »
Na serwerze zapewne jest ograniczony czas wykonywania skryptu. Niestety presta nie jest zaprojektowana pod tym względem optymalnie i przy dużej liczbie kombinacji po prostu nie zdąży utworzyć wszystkich.

Rozwiązaniem podobno jest Attribute Wizard Pro, który jest tak zaprojektowany by radzić sobie z ogromną liczbą kombinacji (osobiście sam go jeszcze nie sprawdzałem).

Gdyby ktoś jednak miał inne rozwiązanie tego problemu to chętnie je poznam :)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Większa liczba kombinacji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:46:27 am »
Atribute Wizard Pro jest naprawde poteznym narzedziem, i tak jak piszesz, rozwiazuje wiele problemow z czasem wykonawczym serwera. poza tym ma wiele funkcji, ktorych przy standardowych atrybutach czy cechcac mozna prozno wypatrywac. m.in. mozna do atrybutu przypisac pole tektowe, aby Klient sam sobie wpisal co chce. owszem, ma i swoje minusy, poniewaz chcac pozniej wyciagnac jakis atrybut trzeba sie niezle nagimnastykowac bo zapisywane sa wszystkie na raz jako jeden stream.
ale naprawde polecam to narzedzie. warte swojej ceny. chyba najlepsze z jakim sie dotychczas spotkalem. 
design4VIP z innej strony...