wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kilka modyfikacji - proszę o pomoc :)

  • 1 Odpowiedzi
  • 921 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Wariat

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Kilka modyfikacji - proszę o pomoc :)
« dnia: Kwiecień 29, 2013, 09:10:27 am »
Witam, mój sklep już "działa" ale potrzebuję zrobić kilka rzeczy mianowicie :


Chciałbym aby opis produktu miał kilka zakładek np tak jak na http://superkable.com/instrumentalne/48-bitsound-lp-0212.html tyle że tutaj jest zakładka "

następna rzecz jaka mnie interesuję zmienić ilość sztuk na ilość metrów tak samo w dostawa gratis od nie ilości KG tylko ilości Metrów 



na tych rzeczach zależy mi najbardziej / mogę w zamian za pomoc wykonać layout, design, grafikę .

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kilka modyfikacji - proszę o pomoc :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2013, 09:30:27 am »
nie wiem dokladnie czego oczekujesz bo troche malo informacji udzielasz. ale jezeli chodzi o parametry techniczne to  uzyj cech, do tego wlasnie one sluza i wyswietla sie ladnie w tab. "wyslij do znajomego" z przykladowej strony to dodatkowy modul, dostepnych jest parenascie tak darmowych jak i platnych, choc tez mozna przerobic wbudowany w standardzie presta aby wyswuetlal sie w tabach.

co do zamiany kilogramow na metry to tylko kwesia zmiany tlumaczenia, co do tego jak bedziesz ustalal w panelu to juz inna inszosc. jednak jest jedno "ale" jezeli chodzi o wybor ilosci przez Klienta w karcie produktu. tutaj dozwolone sa, z tego co pamietam, tylko ilosci calkowite wiec trzeba bedzie delikatnie kombinowac w core aby dac Klientowi wybor np. 1.2m ale juz wiele razy tez byl ten temat poruszany na tym forum.
design4VIP z innej strony...