wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Jak zainstalować tę skórkę?

  • 14 Odpowiedzi
  • 4397 Wyświetleń

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline borubar

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Jak zainstalować tę skórkę?
« dnia: Listopad 21, 2013, 11:37:37 am »
Ściągam sobie na testy coś takiego: http://www.leotheme.com/prestashop/themes/216-leo-sportshoes.html

Zainstalowałem i nic, cisza, otwieram sklep a tutaj pusta strona index.php :-)

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2013, 03:36:27 pm »
Powinno to wyglądac tak:


rozpakowujesz archiwum folder znajdujący się w folderze themes kopiujesz do takiego samego folderu na serwerze, a zawartość folderu modules kopiujesz na serwer do folderu modules. W BO > Preferencje > Tematy > wybierasz temat. Kolejną czynnością jest zainstalowanie dodanych modułów zrobisz to w zakładce moduły.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,291
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2013, 05:22:30 pm »
i ta metoda jest błędna ponieważ nie zachowuje pozycji modułów
należy wyeksportowany temat zaimportowąć przez moduł theme installator - wtedy masz kompletny temat wraz z ustawieniami modułów na odpowiednich miejscach
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2014, 05:41:33 pm »
Skąd wziąć moduł: theme installator?


*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2014, 09:01:34 pm »
Dzięki, na szczęście jest to darmowy moduł. A przy okazji czy wiesz w jakim pliku modyfikuje się ścieżkę dostępu do struktury katalogów gdy system nie znajduje sie w katalogu glownym? Pozdr

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2014, 09:18:17 am »
Dzięki, na szczęście jest to darmowy moduł.
i nie trudno go znalesc korzystajac porpawnie w google.

na drugie pytanie masz odpowiedz w drugim swoim watku, no i parenascie razy w innych postach tego forum. ucz sie korzystac z takich dobrodziejstw jak wyszukiwarki.....
design4VIP z innej strony...

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2014, 12:32:32 pm »
Dzięki za pomoc, i z góry przepraszam za wszelkie moje nieumiejętności, z pokorą przyjmuję reprymendy (chociaż, zamiast pisać siedemnaście wyrazów z opieprzem, pomocniejsze byłoby jedno konkretne słowo meritum, no ale... forum rooles), jeżeli chodzi natomiast o adresowanie url to chyba nie tutaj, gdzie odpisał mi kolega w drugim wątku. Nie za bardzo jak na razie znalazłem wskazówkę na tym Forum, gdzieś wyczytałem tylko lakoniczną informację, że trzeba to zrobić w plikach konfiguracyjnych PS, ale w katalogu config w jakimś pliku znalazłem jak na razie tylko odwołanie do header, zmieniłem i rzeczywiście juz ciągnie styl i grafiki nagłówka, ale nie wiem gdzie szukać reszty. Jeszcze raz błagam o wybaczenie, jeżeli i teraz zrobiłem coś inaczej niż trzeba, zapytałem inaczej niż trzeba, lub zrobiłem orta (mam taką manierę, że czasem pisze bez szifta) lub nie postawiłem dobrze przecinka albo nie daj Boże juz temat był poruszany kiedys gdzies tam wcześniej a ja nie dotarłem.

Wszystkich kolegów, którzy to przeczytają proszę o nie odpisywanie na ten post (looz :), chyba, ze ktoś podpowie czy lub gdzie znajduja sie pliki, w których trzeba zmienić ścieżki, jezeli sklep nie znajduje sie w katalogu głównym. Serdecznie za to z góry dziekuję, i pozdrawiam!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2014, 01:20:44 pm »
pokaz jak masz ustwione SEO w panelu.
design4VIP z innej strony...

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2014, 01:32:44 pm »
Defaultowo...
Czy w takiej postaci sie to pokazuje na forum?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2014, 01:51:36 pm »
ale miales pokazac ustawienia katalogow glownych a nie opszczegolnych plikow.
design4VIP z innej strony...

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2014, 02:00:11 pm »
Nie wiem gdzie to widać, może to to?

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 10, 2014, 02:20:33 pm »
Zobacz, mam jeszcze cos takiego ustawione defaultowo w tym PA, moze tu cos trzeba zmienic? nie wiem co to znaczy "kanoniczny" w tym kontekscie...  :-\

*

Offline motorscan

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 10, 2014, 02:38:28 pm »
Wiesz co, dzieki za szczere chęci i okazana pomoc, wbijam laske w ten syf i wywalam to z serwera. Mialo to byc latwe i przyjemne dla niewykwalifikowanych uzytkownikow, i zaj...ebiste wsparcie techniczne, a wystarczy rzut oka na to piekne Forum to widac ile problemow maja z tym ludzie, trzeba byc naprawde obśmiganym w php żeby umieć z tym walczyć, a jak bym był to bym sam sobie takie cos napisał, więc arivederci :)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Jak zainstalować tę skórkę?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 10, 2014, 06:46:52 pm »
presta, w porownianiu z innymi systemami, jest wybitnie banalna i intuicyjna, a forum jest od tego zeby pomagac... piszesz, ze widzisz wiele problemow poruszanych na tym forum... jak tez zauwazysz, w 70-80% sa to bardzo proste pytania i zostaja one zamkniete jedna odpowiedzia. druga sprawa, to patrzac na tysieczna populacje zadowolonych uzytkownikow, parunastu z problemami nie wydaje mi sie az tak duzym odsetkiem, patrzac na powyzsze rozwiazane problemy i historie (czas bycia) forum. kwestia tylko w tym, zeby w pierwszej kolejnsoci jak najbardziej szczegolowo opisac problem, dwa, czytac co pisza, czytac przede wszystkim ze zrozumieniem.

PS.
kolejna wazna informacja, to trzymanie sie watku. mzoe powysze nie calkiem bylo skierowane do Twojej osoby, raczej do ogolu, ale Ty skaczac pomeidzy dwoma watkami, i raz zajadac pytanie w jenym, w ktorym jest odpowiedz, kontynuujujesz w kolejnym... tak to rzeczywiscie ciezko sie w czymkolwiek polapac. ja sam starajac sie pomoc mialem problemy i sie gubilem o  co w koncu pytasz...
design4VIP z innej strony...