wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Przerwa techniczna - własna strona

  • 3 Odpowiedzi
  • 1610 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline breze2005

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Przerwa techniczna - własna strona
« dnia: Wrzesień 20, 2015, 01:27:47 pm »
Witam serdecznie.
Przełączyłam sklep w tryb przerwy technicznej by na spokojnie go sobie dopracować. Ale chciałbym zamiast gotowego tam tekstu dodać coś własnego. Przeczytałem, że należy edytować plik maintenance.tpl w folderze layoutu. Tyle tylko, że ten plik jest jakoś dziwnie zbudowany, poza tym teksty są tam w języku angielskim, mimo, że finalnie na stronie wyświetlają się po polsku. Co mogę tam zmienić? I czy wpisując coś swojego po angielsku, zostane autonatycznie przetłumaczone na PL?

Z góry dzięki za odpowiedź!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przerwa techniczna - własna strona
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2015, 01:57:53 pm »
:D no, 3 generacja inteligencji :D niestety, samo sie nic nie robi.... wszystko (przynajmniej powinno) w presta jest w j. angielskim i ma swoje tlumacznia przypisane (PA > lokalizacje > tluaczenia) czy to strony sklepy, czy modylu, czy bledy... wszystko, dla rozroznienia i szybszego  wylapania jes podzielony na kateogrie tlumaczen. tam musisz je sobie wprwadzic.
 ze niby co w tym pliku jest "dziwnie zbudowanego" ? ten jest akurat bardzo prosto napisany. czyty HTML z kilkoma zmiennymi smarty i tyle. ze niby czego mniej "dziwnego" oczekiwales?
design4VIP z innej strony...

*

Offline breze2005

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: forum
Odp: Przerwa techniczna - własna strona
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2015, 02:32:27 pm »
Dzięki, bardzo mi pomogłeś... zasiadając świeżo do presty człowiek może się pogubić, i nawet czasem trudno dobrze dobrać słowa, związane z tym co chce się przekazać... sory jeśli to było lamerskie, ale w końcu w takim dziale dałem posta. Myślę, że powinienneś o tym pamiętać, odpowiadając w tym dziale... pozdro!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przerwa techniczna - własna strona
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2015, 02:39:38 pm »
bynajmniej, jak najbardziej, czy w tym dziale czy w innych (acz kolwiek z mniejszym stopniu) staram sie kazdego traktowac rowno i odczytywac powiom zaawansowania z zadawanych pytan. tutaj, moze i teraz patrzac troche sarkastycznie byla skonstrupwana moja odpowiedz, ale mysle, ze sedno zostalo przekazane i wytlumaczone. z "dziwna budowa" to bylo zbyt ogolne... dlatego tez zadalem pytanie, co najbardziej w tym pliku cie zdziwilo. jak pisalem, to jeden z najprosciej napisanych plikow, posiadajacych mala ilosc zmiennych, zadnych foreaach itp . tutaj spotkac mozna bardzo mala ilosc "dziwnosci" stacmoje pytanie, czego sie tam "przestraszyles" ;)

"dzieki, bardzo mi pomogles..." to byl sarkazm czy odczytales co chciales z mojego poprzedniego posta? jezlei masz dalej problemy to pisz, tylko staraj sie opisywac dokaldniej czego nie rozumiesz, w ktorym momencie sie zgubiles, w czym konretnie potrzebujesz pomocy, jakie efekty widzisz a jakie chcialbys osiagnac.
design4VIP z innej strony...