wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Edycja pliku Product.tpl Dodanie do karty produktu: kontaktu, Zadaj pytanie itp

  • 4 Odpowiedzi
  • 2937 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ReY17

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Produkuje garaże blaszane :D
    • Garaże Blaszane
Wtam,
mam do was wielką prośbę otóż posiadam wersje PS 1.5 .
Bardzo ale to bardzo bym was prosił o pomoc w edytowaniu pliku product.tpl i zmianach w tym pliku..
Nie wiem jak edytować kartę produktów w  taki sposób żeby uzyskać taki efekt (jak w załaczniku 1 oraz 2)


Załącznik 1
1.chce przenieść tytuł produkty na samą górę i szerokość środkowej kolumny (domyślnie jest obok zdjęcia)

2.chce usunąć krotki opis (short description)

3.chce dodać  taki napis u góry:
Dostępność: DOSTĘPNY  Wysyłka w: 24 godziny

4.Zamiast napisu Indeks - > Model (zmiana w tłumaczeniach?)

5.Chce dodać tekst z " zadaj pytanie" lub banner

6.Chce dodać na karcie LOGO PRODUCENTA (pomimo ustawienia w produkce producenta i tak go nie pokazuje na karcie produktu w ogóle)


Załącznik 2.
Chce polecane produkty oraz produkty którzy kupili inni przenieść pod opis (obecnie są nad opisem)

Bardzo proszę o wskazanie która linijka za co odpowiada i jak to edytować.


Oto kod pliku product.tpl:( w załaczniku plik product.txt ) nie mogłem umieścić kodu w poście ponieważ wiadomość przekraczała 2000znaków...)



Pomóżcie proszę..
Chcesz kupić tani garaż blaszany ?
Jako Producent Garaże blaszane , Wiaty blaszane, sprzedajemy  Blaszaki już od 799zł

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Edycja pliku Product.tpl Dodanie do karty produktu: kontaktu, Zadaj pytanie itp
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2015, 03:29:38 pm »
Z tego co widzę jest to standardowy szablon z presty 1.5, jeśli tak to się lepiej zastanów czy faktycznie chcesz nadal działać na tym szablonie, ponieważ strony nie responsywne są gorzej pozycjonowane w google, a już niedługo na urządzeniach mobilnych takie strony nie będą się w ogóle pojawiać w wynikach google. Wkładać pracę po to aby nie istnieć w google jest nie zbyt mądrym rozwiązaniem.

*

Offline ReY17

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Produkuje garaże blaszane :D
    • Garaże Blaszane
Odp: Edycja pliku Product.tpl Dodanie do karty produktu: kontaktu, Zadaj pytanie itp
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2015, 07:22:43 pm »
Jednak chciałbym zostać przy wersji 1.5  i przy tym szablonie.

Ktoś pomoże?
Chcesz kupić tani garaż blaszany ?
Jako Producent Garaże blaszane , Wiaty blaszane, sprzedajemy  Blaszaki już od 799zł

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Edycja pliku Product.tpl Dodanie do karty produktu: kontaktu, Zadaj pytanie itp
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2015, 08:25:47 pm »
1. To co masz w znacznikach h1 musisz przenieść tuż pod div primary block.
2. Linia 226
3. dostępność linia 337
4. Lokalizacja > Tłumaczenia
5. Możesz to dodac bezpośrednio w tpl, poprzez moduł typu htmlbox, lub skorzystać z jakiegoś modułu który ułatwi kontakt gdzie będzie wyświetlał sie przycisk z modułem kontaktowym.
6. tutaj należy dodać kod który będzie sprawdzał czy produkt ma przypisanego producenta, czy producent ma zdefiniowane zdjęcie i wyświetlał odpowiednią treść/zdjęcie z linkiem, na jakimś forum podawałem przykład takiego kodu.
7. tutaj albo poprzez przesuniecie modułów w hookach albo przesuniecie hooków w szablonie.

*

Offline ReY17

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Produkuje garaże blaszane :D
    • Garaże Blaszane
Odp: Edycja pliku Product.tpl Dodanie do karty produktu: kontaktu, Zadaj pytanie itp
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2016, 01:19:15 pm »
Dzięki wielkie, dałem rade za pomocą Twoich wskazówek @endriu107 :-)
Chcesz kupić tani garaż blaszany ?
Jako Producent Garaże blaszane , Wiaty blaszane, sprzedajemy  Blaszaki już od 799zł