wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep detaliczny i hurtowy w jednym

  • 6 Odpowiedzi
  • 6408 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline straszek

  • Użytkownik
  • **
  • 30
  • 0
Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« dnia: Marzec 20, 2011, 02:36:25 pm »
Witam, Poszukuję modułu, bądź opcji, aby prestashop działał dla osób detalicznych jak i dla hurtowników.

Mianowicie:
1. Chciałbym, abym miał możliwość, przypisania danej osobie dodatkową opcję taką jak hurtownik, coś w stylu jak teraz mamy opcję tworzenia grup ale rozbudowaną.
2. Cenę hurtową w jakiej sprzedaję powinno się wpisywać tak samo jak "Cena netto sprzedaży", bądź wykorzystać pole do tego "Cena hurtowa netto" czyli to pole chyba służy w danej chwili jako informacja dla sprzedającego, no ale jeśli była by możliwość i potrzeba wolałbym to pole poświęcić dla ceny hurtowej sprzedaży.
3. Dla hurtownika powinna się pokazywać w sklepie przy produkcie cena detaliczna produktu, oraz hurtowa dla nie go jest to zawsze korzystniejsze bo widzi różnice.
4. Przy zakupie hurtownik powinien mieć możliwość wyboru hurt, detal, ale nie musiało by to być wystarczyła by sama cena hurtowa, bo w końcu po to ma taką opcję.
5. Cena hurtowa w tym wypadku nie zależy od ilości, bo wiem iż istnieje opcja, że przy x sztuk kosztuje tyle.

Na tą chwilę takie funkcję by mnie interesowały, no ale wiem iż za dużo bym chciał. Dlatego potrzebuję na daną chwilę samą prezentację cen dla hurtowników, aby hurtownik mógł sprawdzić w jakiej cenie mógłby kupić dany produkt.

Moje pytanie to:
1.1. Czy taki moduł jest już może dostępny ? (nie chodzi tu o ten co jest, że można tworzyć grupy klientów z x% upustu dla kategorii czy podkategorii, tylko taki, aby prezentował upust do każdego z osobna produktu)
1.2. Czy jest osoba, która by się podjęła ewentualnie wykonania takiego modułu, jeśli tak na ile go wycenia.

Pozdrawiam.

*

Offline pogo84

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2011, 12:23:01 pm »
też byłbym zainteresowany takim modułem, może być płatny...aby się dało ustalić cenę hurtową dla każdego produktu, a nie tylko kategorii i podkategorii ;/

proszę o kontakt

*

Offline nathalie

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2011, 02:43:41 pm »
Poszukuję rozwiązania jak poniższe osoby do wersji 1.4. MoZe być płatna lub zlecę zrobienie takiego modułu. Proszę o kontakt i ew propozycję. Najlepszym rozwiązaniem oczywiście byłaby wersja darmowa. ;)

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:11:57 pm »
na modul raczej nie ma co liczyc, bo duzo zmian w templatkach i adminie
kiedys natknalem sie na modyfikacje ktora pozwalala na taka rzecz ale do wersji 1.3
takie modyfikacje trzeba wykonywac indywidualnie
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline steftom

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2011, 06:03:15 pm »
A może w zakładkach produktu - ceny- utworzyć nową cenę - np. cena hurtowa i przypisać ją do grupy np. "odbiorcy hurtowi". Dla każdego produktu cena może być ustalona indywidualnie a wszyscy odbiorcy hurtowi widzą ją po zalogowaniu. Po zalogowaniu klient widzi cenę detaliczną przekreśloną i cenę hurtową jako cenę zakupu.


*

Offline Taw

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Sklep detaliczny i hurtowy w jednym
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2011, 11:09:49 am »
Nie wiem jak to jest technicznie bo ja laik elektroniczny jestem ale gdybym miał sprzedawac coś hurtowo to bym zrobił sobie banerek na stronie detalicznej z napisem "HURTOWNIA" z przekierowaniem na www.hurt.mojadomena.pl i sklonował sklep. Jak ktoś będzie chciał sobie sprawdzic cene detaliczną to sobie wróci. (troche roboty z przepisywaniem cen ale i na to moze jest sposób)
Po drugie sklepy/hurtownie funkcjonuja tak, że zamawiasz w detalu i wiesz że masz jakiś swój rabat, a "oni" wystawiaja tobie fakturę pomniejszoną o daną kwotę. W preście koszyk zdaje się ma rabat...
Mnie zastanawia jak zmienic procentowo ceny w całej kategorii?