wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip

  • 7 Odpowiedzi
  • 3523 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rosedawid

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« dnia: Marzec 26, 2009, 09:18:17 pm »
Pomocy
Witam i z gory dziekuje,za pomoc."Przygode" z Presta dopiero zaczynam,napewno bede mial wiele pytan...
:)
Oto pierwsze z nich: Jak zainstalowac tlumaczenie Presty?Chodzi mi konkretnie o niemiecki.Sciagnalem plik .gzip ale kiedy probowalem go zaisntalowac,wyswietla  mi inf. o bledzie.
Czy istnieja juz wersje jezykowe Presty?Jak moge rozwiazac moj problem?
Pomocy...yyyy.yy..y :)

*

Offline espabazar

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2009, 10:19:56 pm »
Wejdz w Narzedzia - tlumaczenia - zaimportuj jezyk i sprobuj zaladowac ten plik gzip, mnie sie udalo.
Co prawda z tego co widzialam na stronie presty to niby te pliki nie za bardzo sa kompatybilne z wersja 1.1 presty, ale u mnie dziala. Nie dziala niestety tylko j.polski.

*

Offline rosedawid

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2009, 10:25:10 pm »
dzieki espabazar.Tak tez wlasnie zrobilem i mnie sie nie udalo...Probowalem tylko z niemieckim.

*

Offline espabazar

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2009, 08:09:15 am »
A sprobuj ściągnąć sobie wersje 1.0 prestashop na komputer i za pomoca FileZilla podmien a raczej przeloz (bo w 1.1 nie ma wcale) wszystkie pliki jezyka niemieckiego i dopiero wtedy sprobuj zapakowac od nowa gzip. Tylko nie zapomnij sprawdzic czy wszedzie wgrales ( themes-prestashop-lang takze)

*

Offline rosedawid

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2009, 04:20:57 pm »
No tak..w wersji 1.0 znalazlem jakies niemieckie pliki,ale niestety nie moge jeszcze tego przetestowac.Od tygodnia technicy bawia sie moim serwerem,bo blednie oblicza ilosc wolnego miejsca.Przy 150 MB;faktycznie zajete jest 10MB a on pokazuje i zachwuje sie tez jakby bylo tam 135MB.Nie pozwala zapisac wiecej niz 5 MB...

*

Offline jlenz

  • Użytkownik
  • **
  • 21
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2009, 05:44:38 pm »
Wejdz w Narzedzia - tlumaczenia - zaimportuj jezyk i sprobuj zaladowac ten plik gzip, mnie sie udalo.
Co prawda z tego co widzialam na stronie presty to niby te pliki nie za bardzo sa kompatybilne z wersja 1.1 presty, ale u mnie dziala. Nie dziala niestety tylko j.polski.

ale wcześniej należy utworzyć nowy język. W zakładce Narzedzia Języki przycisnąć "dodaj nowy jezyk" i wypełnić pola które są wymagane+ wgrać plik z flagą. Dopiero po tym można importować plik gzip z nowym językiem.

*

Offline espabazar

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2009, 06:31:11 pm »
ale wcześniej należy utworzyć nowy język. W zakładce Narzedzia Języki przycisnąć "dodaj nowy jezyk" i wypełnić pola które są wymagane+ wgrać plik z flagą. Dopiero po tym można importować plik gzip z nowym językiem.

masz racje, zapomnialam o tym, a to faktycznie bardzo wazne.

*

Offline rosedawid

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Problem z intslacja pakietu jezykowego .gzip
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2009, 06:53:52 pm »
to tez nie pomoglo.jak piszecie tak tez zrobilem.Musze poczekac,jak juz pisalem mam problemy z serwerem.Pomysl podmiany plikow jezykowych moze okazac sie skutecznym.
Po przeteestowaniu go,napewno napisze czy dziala.
Pozdrawiam