wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Drzewko kategorii przy dodawaniu produktów do sklepu?

  • 2 Odpowiedzi
  • 1695 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline macieij

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Drzewko kategorii przy dodawaniu produktów do sklepu?
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 03:24:30 pm »
Witam, proszę o pomoc, czy możliwe jest by przy dodawaniu produktu do sklepu lista kategorii do której chcę dodać produkt wyświetlała mi się jako rozwijalne drzewko z takim plusikiem, po naciśnięciu którego rozwijają się podkategorie. Mam długą listę kategorii i sporo podkategorii, więc dodawanie produktu do konkretnej podkategorii jest mało poręczne. Wybieranie podkategorii z drzewka byłoby dobrym rozwiązaniem. Ktoś wie, lub podpowie, jak to zrobić.
Z góry dziękuję

*

Offline scholl

  • Wdrożenia PrestaShop
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 511
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Drzewko kategorii przy dodawaniu produktów do sklepu?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2011, 06:43:08 pm »
aby zmienić ustawienia bloku kategorii należy przejść do zakładki moduły, wyszukujemy blok kategorii, klikamy - konfiguruj i włączamy animację.

*

Offline macieij

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Drzewko kategorii przy dodawaniu produktów do sklepu?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2011, 08:42:43 pm »
Dziękuję za odpowiedź, ale nie o to mi chodzi. Chodzi o DODAWANIE PRODUKTÓW DO SKLEPU od zaplecza. Czyli przy wprowadzaniu produktów wyświetla się cała lista kategorii, zakładka KATALOG=>Dodaj nowy produkt, gdzie mogę dopisać produkt do podkategorii. Problem w tym, że mam ponad 3000 kategorii i podkategorii, więc przypisanie produktu do kategorii jest trochę uciążliwe, tym bardziej, że trzeba czekać, aż wgrają się wszystkie kategorie, co trochę trwa.
Chodzi mi o przerobienie tego drzewka kategorii na drzewko, w którym wyświetlałyby się tylko kategorie główne, a subkategorie, dopiero po naciśnięciu na krzyżyk.
Może ktoś podpowie, w jakim pliku dokonać zmiany lub jaki skrypt zmienić. A może ma ktoś już takie rozwiązanie gotowe?
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Pozdrawiam