wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodanie pola w panelu admina w karcie produktu

  • 2 Odpowiedzi
  • 3994 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arurnoveo

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Dodanie pola w panelu admina w karcie produktu
« dnia: Lipiec 05, 2011, 09:00:40 am »
Witam,
Mam pytanie. Chcę w panelu admina w karcie produktu dodać jedno pole input.W pliku admin/tabs/AdminProduct.php dodałem linijkę
<input type="text" name="delivery" id="delivery" value="'.$this->getFieldValue($obj, 'nazw_kolumny_z_bazy').'"/>Utworzyłem dodatkowa kolumnę w bazie w tabeli ps_product. Lecz nie wiem czemu nie pojawia się ta wartość w tym polu input. Gdy wpiszę inną nazwę kolumny to wartość z niej się pojawia. I jak potem po kliknięciu zapisz ma się zapisywać ta wartość wpisana w tym polu?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodanie pola w panelu admina w karcie produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2011, 07:52:35 pm »
podbijam! ma ktos jakis pomyslana to, bo ja utknalem w takim samym punkcie z tym, ze w manufactures, ale zasada ta sama
design4VIP z innej strony...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodanie pola w panelu admina w karcie produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2011, 11:02:31 am »
znalzlem cos takiego ale do Product, wiec moze przyda sie poprzednikowi ale mi to za bardzo nie pomoglo...

http://prestadesign.pl/moduly-f13/modul-dodawania-tekstu-dla-grupy-produktow-t832.html

jezeli postepujac z powyzszym "manipuluje" w Manufactures to z bazy ladnie odczytuje, ale zmienne wpisane w myAdmin a nie chce ani updatowac ani zapisywac zmiennych wprowadzonych :( jakies sugestie? gdzie to dziadostwo ma zapisana zmienna addAdmin, ktora jest wyznacznikiem <form>?
design4VIP z innej strony...