wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Oczy mnie juz bola

  • 3 Odpowiedzi
  • 1343 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline CarlosSatana

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Oczy mnie juz bola
« dnia: Marzec 26, 2012, 11:56:18 pm »
Witam!

Czy mozecie mi udzielic wskazowki co zrobic aby po wejsciu do koszyka opis zakupow bez rejestracji byl po polsku. Po zainstalowaniu modulu szybkich zakupow jest wszystko po angielsku.

Staram sie znalezc odppowiedz w sieci ale juz mnie galy bola i nie moge dluzej szperac:/

Mam nadzieje ze ktos sie zlituje:P


Pozdrawiam

*

Offline powershop24.pl

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
    • PowerShop24
Odp: Oczy mnie juz bola
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2012, 08:59:47 am »
Witam!

Czy mozecie mi udzielic wskazowki co zrobic aby po wejsciu do koszyka opis zakupow bez rejestracji byl po polsku. Po zainstalowaniu modulu szybkich zakupow jest wszystko po angielsku.

Staram sie znalezc odppowiedz w sieci ale juz mnie galy bola i nie moge dluzej szperac:/
Tłumaczenia modułów znajdują się w panelu administracyjnym w Narzędzia->Tłumaczenia->Tłumaczenie modułów.

Możesz tam wstawić polskie komunikaty.

powershop24.pl

*

Offline CarlosSatana

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Oczy mnie juz bola
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2012, 10:17:57 am »
Witam,

dziękuję za info. Pomogło!


Pozdrawiam

*

Offline CarlosSatana

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Oczy mnie juz bola
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2012, 04:30:09 pm »

Nie chwal dnia przed zachodem słońca:/

Owszem pomogło ale nie wiadomo dlaczego zmienił się jezyk na angielski w:

1. Kroku: wybór płatności - przelew bankowy jest teraz po angielsku "Pay by bank wire..." (wczesniej bylo po polsku), opcja "płatność przy dostawie" zostala po polsku (na szczescie)

2. Po zatwierdzeniu zamowienia (z opcją przelewu bankowego) oczywiscie pojawia sie strona z info m.in. o nr konta na ktore trzeba przelac kase itd - również w jezyku angielskim:/

Grzebalem kilka godzin w tlumaczeniach, kombinowalem jak sie da ale nic z tego nie wyszlo.

Dodatkowo blok koszyka i wyszukiwarki na stronie glownej tez postanowily przemowic po angielsku ale z tym sobie poradzilem.


Jesli ktos bylby tak uprzejmy i dal mi jeszcze jedna wskazowke, byloby mi bardzo milo.


Pozdrawiam