wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Drukowanie zawartości koszyka/zapisywanie zawartości kosztyka do pdf

  • 2 Odpowiedzi
  • 1350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gandisama

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Otóż jak w temacie.

Mam za zadanie coś takiego utworzyć i żeby nie tracić zbytnio czasu na tworzenia koła od nowa, chciałbym się Was spytać, czy być może są już gotowe moduły do tego?

Finalnie z samego koszyka zostania sama warstwa prezentacyjna, gdyż chcę stworzyć coś jakby listę zakupów do druku (a nie do zakupu przez sam sklep, spowodowane jest to specyfiką produktu, który jest sprzedawany) i po dodaniu produktów do "koszyka" chciałbym, żeby pod nim właśnie pojawiały się przyciski "Drukuj zawartość przygotowanej listy" (czyli tych rzeczy, które klient zebrał sobie w sklepie) oraz "Zapisz zawartość przygotowanej listy do pliku PDF".

Tu nawet nie chodzi mi o jakieś uber gotowe rozwiązania 1:1 w stosunku co potrzebuję, aczkolwiek potrzebuję jakiegoś punktu zaczepu, by móc dalej przerobić sklep pod to co chce wykonać klient.

PS1. Z góry przepraszam, jeśli topic jest w złym dziale i ewentualnie proszę o przeniesienie go do poprawnego działu.

PS2. Używam presty wersji 1.4.4.1

PS3. Tak wiem, że istnieje coś takiego jak javascriptowe print, aczkolwiek to drukuje mi wszystko co jest na stronie, a nie o to mi chodzi.

*

Offline Benefit Studio 24

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 50
  • 0
Odp: Drukowanie zawartości koszyka/zapisywanie zawartości kosztyka do pdf
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2012, 01:14:12 pm »
Nie spotkałem się z niczym gotowym, ale zacząłbym od faktury proforma generowanych przez PS.
Są one generowane z FPDF, zmienisz parę rzeczy w samym pdfie + kwestia tego że są one generowane z tego co pamiętam na podstawie Order. Jeśli dobrze rozumie chcesz podpiąć zawartość Cart.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Drukowanie zawartości koszyka/zapisywanie zawartości kosztyka do pdf
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2012, 01:14:24 pm »
najprościej?

pobrać zawartość koszyka na podstawie jego id i wygenerować pdf używając wbudowanej fpdf  ;D
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA