wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Menu rozwijane

  • 1 Odpowiedzi
  • 1672 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline virusotron

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Menu rozwijane
« dnia: Grudzień 05, 2012, 02:50:40 pm »
Witam!

Szukam menu które zapewniło by identyczna w sumie funkcjonalność jak https://emaks.pl Działam na wersji 1.5.20 i nie znalazłem żadnego modułu który chciałby działać.

Udało mi się zainstalować MeGa DrOwN mEnU Evolution, ale brak jakiekolwiek tutoriala w połączeniu z stopniem skomplikowania uniemożliwia konfiguracje takiemu laikowi jak ja. Widziałem jbx menu to horizontal ale nic nie udało mi się zmusić do działania. Byłbym wdzięczny za wskazanie jakiegoś modółu co by działał z najnowszą wersja PS.

Pozdrawiam


*

baza92

  • Gość
Odp: Menu rozwijane
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:07:00 pm »
Ostatnio robiłem coś takiego ale pod 1.4.
Generalnie była to modyfikacja modułu blockcategories dla wersji 1.4.
W module w pliku blockcategories.php dodałem funkcję w hookiem w nagłówku strony, następnie przekazałem tablicę drzewa kategorii do smartów. W smartach za pomocą {foreach} tworzę listę wypunktowaną dla wszystkich kategorii w sklepie i dla każdej kategorii tworzę podlistę podkategorii. Przy użyciu CSS nadaję liście wygląd i funkcjonalność menu rozwijanego (korzystałem z jakiegoś pierwszego lepszego tutoriala - "drop-menu CSS").
Jeśli w wersji 1.5 istnieje ten moduł i ma podobne działanie możesz pokusić się o takie same rowiązanie.