wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Loogo

  • 5 Odpowiedzi
  • 2120 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wht

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Loogo
« dnia: Styczeń 07, 2013, 08:23:34 pm »
Witam,
Właśnie uruchomiłem loogo.pl.
Presta zmodyfikowana w bardzo dużym stopniu pod względem optymalizacji oraz impelemtacji własnych rozwiązań. Tak na prawdę, większość głównych klas, kontrolerów, modułów została w znaczny sposób zmieniona i zaadoptowana do potrzeb ww. sklepu. Do tego wiązanie zależności w bazie, które w dużym stopniu optymalizuję stronę. Do tego w niektórych miejscach polecam serializacjię do pliku, jak ktoś zainteresowany priv.

Pomimo ogromnej pracy włożonej w modyfikację, chylę czoła przed twórcami prsesty, którzy w większości przypadków, napisali wszystko w bardzo intuicyjny sposób, ułatwiający mi pracę.
Jest jeszcze kilka niedociągnięć, ale w najbliższym tygodniu zostaną dociągnięte.

Z pokorą przyjmę krytykę.

Pozdrawiam.

*

Offline neoangelo

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Loogo
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2013, 06:46:39 pm »
Gratulację za pracę, włożoną w sklep :) Doczepić mogę się tylko do kolorystyki dla mnie za jaskrawa i mam wrażenie, że coś jest nieuporządkowane, za mocne cienie, grafika wymaga jeszcze dopracowania. NO i moim skromny zdaniem zmień font na całym sklepie na ariala, będzie ładniej wyglądać niż verdana.

Pozdrawiam

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Loogo
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2013, 12:29:52 pm »
Poproś koleżankę, dziewczynę lub moze żonę o pomoc z kolorami, bo prawie każda kobieta ma z tym dobry zmysł, a tutaj jest to największy problem.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline wht

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Loogo
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:35:22 am »
Witam,
Przyznaję rację co do grafiki. Była krzykliwa i pretensjonalna. Całkowicie zmieniona.
 

*

Offline atmo_sphere

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
Odp: Loogo
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2013, 01:13:17 pm »
Sklep do wymiany. Tego się nie da oglądać. Bałagan informacyjny. Wszystko naćkane. Bez ładu i składu. Po co ten tekst na głównej to ja nie wiem.

Zdjęcia do poprawki. Za długo się ładują. Może to wina serwera. Nie wiem.

Albo Twoja oferta, albo złóż zapytanie. Zdecyduj się na coś. To ja składam ofertę czy Ty? Bo ja to wysyłam zapytanie.

UX się kłania.

Przepraszam, że tak obcesowo się z tym obszedłem, ale takie mam właśnie odczucia.

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Loogo
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2013, 08:24:28 am »
Hej, teraz to jest bardzo ładny sklep :)


Można jeszcze pisać o usability, ale nie o to chodzi, bo klient tutaj też da radę - i zainspirowałeś mnie wyglądem :)

Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ