wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

header zmiana tekstu likathebest

  • 1 Odpowiedzi
  • 2570 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kuczyy

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
header zmiana tekstu likathebest
« dnia: Styczeń 17, 2013, 11:33:01 am »
Witam,
to moj pierwszy post ale na forum jestem od dluzszego czasu na wiekszosc problemow znalazłem odpowiedź
natomiast z dwoma nie moge sobie poradzic. Ostatnio zainstalowałem nową skórke "likathebest" wszystko w miare pozmieniałem co mi przeszkadzało natomiast nie moge zmienić dwóch rzeczy (tutaj link do strony www.decotapety.pl)
1. tekst w nagłówku "LIFE IS VERY, VERY PRECIOUS...Nunc tempor massa eu lorem. N" w folderze z tematem znajduje sie w pliku header.tpl ale jeżeli w kodzie zmienie ten tekst to na stronie sie nie zmienia czy trzeba to zmienić w jakimś innym pliku ?
2. Monitor ze zdjęciami. Czy jest to duży problem aby zmienić wygląd zeby była np sama ramka ? tez starałem sie zamienić plik monitor.png na jakis inny plik (zamieniłem w folderze głównym img - miałem tam zgrać kilka plików przy instalacji modułu i np przy zmianie slajdów, slajdy sie zmieniają ale wygląd moniora nie chce sie zmienić. Zmieniłem także w folderze ze skórką także nic sie nie stało i nie mam juz pomysłów i nie widze zeby gdzies jeszcze był zapisany taki plik aby sprobować go zaminieć) presta 1.4

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: header zmiana tekstu likathebest
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2013, 01:27:58 pm »
korzystaj z firebuga w FF, to narzedzie napewno pomoze, wrecz dokladnie wskaze plik oraz linijke, w ktorej nalezy dokoncac zmian.

poza tym ten slider to jakis modul i w nim zapewne bedzie tekst, ktory nalezy zmienic
design4VIP z innej strony...