wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana typu plików w funkcji upload

  • 2 Odpowiedzi
  • 3044 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scotty1986

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Zmiana typu plików w funkcji upload
« dnia: Styczeń 29, 2013, 09:52:12 pm »
Witam

Potrzebuje dodać możliwość uploadu plików innych niż JPG, PNG itp. Czy ktoś wie co należy zmienić żeby presta akceptowała typy pliku jak CDR, PSD itp. ? A może jest jakiś fajny moduł służący do tego ? BTW czy ktos zna jakąś fajną stronę z darmowymi modułami do przetestowania ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zmiana typu plików w funkcji upload
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2013, 11:13:31 am »
pierwsze, podaj wersje i miejsce, w ktorym, kto itd. mialby uploadowac pliki, bo albo do zmiany bedzie kontroler albo modul. wszystko zalezy od tego co i gdzie ma byc wysylane.

a bardzo fajna strona z darmowymi modulami... setki, tysiace.... TUTAJ
design4VIP z innej strony...

*

Offline scotty1986

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Zmiana typu plików w funkcji upload
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2013, 07:47:32 am »
Wersje na której oparty jest sklep do 1.5.1.0
W sklepie miałaby być możliwość zakupu usług poligraficznych typu wydruk plakatów, ulotek wizytówek itp. Wiąże się z tym wgrywanie własnych projektów. Wiem że jest opcja "dostosowanie" gdzie można wgrać pliki ale tylko bitmapowe. Ja potrzebuje możliwość wgrywania plików w wersji wektorowej np. CDR Czy potrzebny jest moduł czy można jakoś zmodyfikować skrypt żeby osiągnąć taki efekt ? Możliwość wgrywania plików miała by być dstępna dla wszystkich.
Aha jeszcze pobocznie: Max możliwa ilość zakupionych produktów to 999 ja potrzebuje tą liczbę zwiększyć przynajmniej do 4 miejsc po przecinku (9999szt.) Jak to zrobić ? Po drugie Potrzebuję również kreator wizytówek pod preste i jakiś program do tworzenia szablonu ;)