wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak listy modułów oraz płatności w zapleczu jakiś Błąd POMOCY

  • 1 Odpowiedzi
  • 860 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline magdita1

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
pisałam w drugim wątku ale nie wiem czy ktoś na niego zagląda więc pisze nowy.

Jakiś czas temu próbowałam zaktualizować sklep z wersji 1.4.1 do wersji 1.5.3 niestety nie udało mi się sklep został stracony :/ ale jakims cudem udało mi się go przywrócić (sama nie wiem jak to zrobiłam hehe) jednak mam problem z kartą płatności i kartą modułów, nic się w nich nie wyświetla.

Według wskazówki w poprzednim wątku włączyłam wyswietlanie się błędów i dzięki nim wiem że czegoś mi brakuje, tylko nie wiem niestety jak to obejść ew co dodać żeby się moduły zaczeły wyswietlac.

Dodam że wróciłam do wersji 1.4.1.0 wgrałam całą kopie poprzedniego sklepu i jakos się to wyświetla tylko nie mogę nic zrobić z tymi modułami i płatnościami tak żeby już sklep działam w 100% poprawnie. czy moglibyście mi pomóc rozszyfrować co zrobić żeby to zadziałało jak powinno?

Warning: require(/home/xxxx/ftp/sklep_rockday_prestashop/classes/menutoplinks.class.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in/home/xxxx/ftp/sklep_rockday_prestashop/classes/Module.php(497) : eval()'d code on line 28

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/xxxx/ftp/sklep_rockday_prestashop/classes/menutoplinks.class.php' (include_path='.:/usr/share/pear/') in/home/xxxx/ftp/sklep_rockday_prestashop/classes/Module.php(497) : eval()'d code on line 28

taki komunikat mi się wyswietla w tych kartach

*

Offline magdita1

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Brak listy modułów oraz płatności w zapleczu jakiś Błąd POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2013, 09:18:19 pm »
działa :) pomogło usunięcie wszystkich modułów z serwera i wgranie od nowa z czystej wersji - pisze gdyby ktoś miał podobny problem :)