wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

zamiana zł na zł/szt

  • 3 Odpowiedzi
  • 3278 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scotty1986

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
zamiana zł na zł/szt
« dnia: Luty 08, 2013, 10:29:25 pm »
Czesc, w moim sklepie potrzebuje aby cena za dany produkt wyświetlała nie tylko w formie Xzł ale również Xzł/szt albo Xzł/pakiet czy w preście jest możliwośc takiej zmiany i czy można takie funkcje przypisać do danego produktu ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: zamiana zł na zł/szt
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2013, 08:31:27 pm »
napisz dokladnie co chcesz wyswielic, czy poprostu cene 200zl/szt. czy cena za paczke np. 200zl (10zl/szt.)
design4VIP z innej strony...

*

Offline scotty1986

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: zamiana zł na zł/szt
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2013, 09:14:58 pm »
najlepszym dla mnie rozwiązaniem byłyby różne warianty do różnych produktów. Najbardziej zależy mi jednak na wariancie typu: produkt np. ulotki w nakładzie "do 100szt" o konkretnych atrybutach i chce zeby cena wyświetlała się np. 0,10zł/szt.
dalej produkt ulotki w nakładzie 250szt. i chce żeby klient mógł kupić tylko X pakietów po 250szt. a cena wyświetlała się za jeden pakiet np. 50zł/pakiet Da radę to zrobić ? lubię eksperymentować tylko trzeba mnie trochę nakierować ;)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: zamiana zł na zł/szt
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2013, 09:08:25 am »
w karcie produktu masz cos takiego jak "Cena jednostkowa bez podatku:" pod cena sprzedazy. dziala to na tej zasadzoe, ze cene sprzedazy wpisujesz za pakiet a cene jednostkowa za jednostke, czyli jedna ulotke w Twoim wypadku.
design4VIP z innej strony...