wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł - Opinie klientów (panel boczny)

  • 5 Odpowiedzi
  • 5202 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline erprzezo

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 0
Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« dnia: Marzec 08, 2013, 09:54:08 am »
Witam,


poszukuję modułu opinie klientów, udało mi się znaleźć taki moduł na stronie http://www.herbal-sklep.pl/kontrola-wagi/13-multiwitaminy-herbalife-formula-2.html w lewym panelu.


Będę wdzięczny za pomoc.


*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2013, 11:42:07 am »
Na 1.4 to chyba "blok best rated" (ale głowy nie dam), a 1.5 ma w standardzie (i stamtąd możesz wziąć, jeśli będzie działać).

Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline erprzezo

  • Użytkownik
  • **
  • 27
  • 0
Odp: Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2013, 12:40:03 pm »
Niestety nie mogę znaleźć, wyskakują mi moduły z najlepiej ocenianymi produktami po zakupie, a tu chodzi po prostu o komentarz użytkownika odnośnie obsługi/strony itp po złożeniu zamówienia, tak jak na stronie którą wskazałem, ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2013, 04:16:02 pm »
ale juz w 1.3 masz modul komentowania produktu. wystarczy delikatna przerobka aby wylapywal ostatnie np. 5 komentarzy i wyswielil je w lewej czy prawej kolumnie... wszystko do zalatwienia z poziomu modulu bez zadnego sciagnia, kombinacji w core itp.
design4VIP z innej strony...

*

Offline fujitsu

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 65
  • 0
Odp: Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2013, 05:03:05 pm »
ale juz w 1.3 masz modul komentowania produktu. wystarczy delikatna przerobka aby wylapywal ostatnie np. 5 komentarzy i wyswielil je w lewej czy prawej kolumnie... wszystko do zalatwienia z poziomu modulu bez zadnego sciagnia, kombinacji w core itp.

deejay3,
Jemu nie chodzi o komentarze do produktu, a komentarze ogólne sklepu/obsługi, czyli coś w rodzaju opineo, ale bez opineo :) Jeżeli go dobrze zrozumiałem, to klient miałby wystawiać ocenę po zakończeniu zamówienia klikając w jakiś odnośnik w wiadomości ze statusem zamówienia, który przekieruje go do ankiety.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł - Opinie klientów (panel boczny)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2013, 08:23:46 pm »
a no to zmeinia postac rzeczy.... no w takim razie jezeli cos takiego by bylo od tak to z jakiej racji opineo mialo by tyle Klientow, ktorzy jeszcze im za to placa jak mozna to miec za darmo ;)
design4VIP z innej strony...