wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Ciasteczka UE

  • 5 Odpowiedzi
  • 1315 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andr_w

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Ciasteczka UE
« dnia: Marzec 31, 2013, 04:47:53 pm »
Chcę skorzystać z tego kodu z informacją o plikach cookie (http://ciasteczka.eu/ ). Tylko mam problem gdzie wrzucić ten kod. Próbowałem w templates/moja nazwa template/header.tpl, ale po wrzuceniu pojawia się błąd strony. Może ktoś mi pomóc, gdzie poprawnie wrzucić ten kod?




*

Offline andr_w

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Ciasteczka UE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2013, 12:42:43 pm »
Nikt nie pomoże ? ;)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Ciasteczka UE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2013, 01:44:56 pm »
jakbys mzoe pokazal co i jak masz wstawione, w ktorym miejscu i co wstawiles to ktos b y sie "zlitowal". magika czy jasnowidza szukasz?

poza tym nie wiem po co tyle kombinacji jak masz bardzo prosty i wrecz nieporownywalnie dobry do tego modul: http://prestashopforum.pl/index.php?topic=10698.0
design4VIP z innej strony...

*

Offline andr_w

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Ciasteczka UE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2013, 06:14:06 pm »
Dodałem ten kod ze strony ciasteczka.eu (wejdź a zobaczysz...) do pliku header.tpl, ale pokazuje błąd strony. I chodzi czy do dobrego pliku dodaje bo być może do innego trzeba..

Odnośnie tego modułu to miałem go zainstalowane, ale nie podoba mi się, że on ma jednolicie czarny pasek i zakrywa mi Zaloguj i Moje konto. Chciałbym taki prześwitujący jak ten z ciasteczka.eu ma. Po za tym ten moduł jest anglojęzyczny, chciałbym polski.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Ciasteczka UE
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2013, 06:23:27 pm »
Dodałem ten kod ze strony ciasteczka.eu (wejdź a zobaczysz...) do pliku header.tpl, ale pokazuje błąd strony. I chodzi czy do dobrego pliku dodaje bo być może do innego trzeba..

Odnośnie tego modułu to miałem go zainstalowane, ale nie podoba mi się, że on ma jednolicie czarny pasek i zakrywa mi Zaloguj i Moje konto. Chciałbym taki prześwitujący jak ten z ciasteczka.eu ma. Po za tym ten moduł jest anglojęzyczny, chciałbym polski.
ja juz implementowalem modul juz na paru stronach i jest polski. a poza tym nawet gdyby to jaki problem poslczyc dwa przyciski? bo strone CMS i tak musisz napisac sam wg swojego sklepu. a to, ze zakrywa... w wielu stronach w ogole zakrywa pol strony albo cala i to jest wlasnie zalzenie prawne, ze ma byc widoczne i zmusic Klienta do zapoznania sie z polityka cookie.

co do Twojego skryptu jak juz bardzo chcesz kombinowac to owszem najlepiej dodac go w header (pomijajac fakt, ze lepiej bylo by do tego stworzyc modul) ale zwroc uwage, ze w pierwszej linii skryptu wrzuca on jquery a jezlei jest to ta sama wersja co uzywana w sklepie czy nizsza to napewno pobryzie sie z ta zintegrowana. stad biala strona. wlacz wysweitlanie bledow i zobacz dlaczego tak sie dzieje. ewentualnie pomin pierwsza linie z jquery i pozostaw tylko druga, ale wstaw ja po linijce odpowiedzialnej za wrzcenie zintegrowanej jquery
design4VIP z innej strony...

*

Offline andr_w

  • Nowy
  • *
  • 14
  • 0
Odp: Ciasteczka UE
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2013, 07:04:11 pm »
OK udało się. Jakby ktoś chciał to dodałem ten kod do pliku header.tpl zamiast tego co podali na tamtej stronie.


Cytuj
<script src="//cookiesinfo.com/cookie.js">[/size]cookie_info_display();</script>