wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

do testow: hazeshop.4vip.pl

  • 8 Odpowiedzi
  • 7669 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
do testow: hazeshop.4vip.pl
« dnia: Kwiecień 29, 2013, 07:40:12 pm »
w pierwszej kolenosci, dzieki Adminom za stworzenie takiego watku (chyba, ze wczesniej nie zauwazylem), nie powiem, brakowalo miejsca dla testerow ;)

z checia skorzystam w kazdego testu uzytkownikow: http://hazeshop.4vip.pl

sklep w fazie bydowy wiec spokojnie mozna po nim "biegac" zagladac w kazdy kat, rejestrowac sie, kupowac.... nic nie wysylam, nie biore kasy! tak od razu zaznacze.

jakby ktos natkal sie na jakies bledy, niedotlumaczone fragmenty itp. bede bardzo wdzieczny za wskazanie. jednak co wiele oczow to nie jedna para ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2013, 09:06:22 pm »
Ciekawy pomysł z umieszczeniem boxa fb.

Szukajka rozjeżdża się przy rozdzielczości 1024, przez chyba za sztywno ustawione menu.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2013, 09:25:14 pm »
Szukajka rozjeżdża się przy rozdzielczości 1024, przez chyba za sztywno ustawione menu.
poprawione, dzieki, czekam na kolejne wytykanie bledow ;)

Ciekawy pomysł z umieszczeniem boxa fb.
a wszystko przez, ze ciezko znalesc takie dlugie zdjecia w dobrych rozdzielczosciach (chociaz obecne beda jeszcze zmieniane) zeby umiescic w sliderze ;) ot i taki glupi pomysl wpadl mi na mysl, zeby z prawej kolumny wrzucic go do gory ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2013, 09:39:03 pm »
Na chromie "zaloguj" w headerze i linki w stopce wyglądają jakby miały źle ustawiony line-height poza tym nie zauważyłem błędów.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline maronsan

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2013, 12:23:04 pm »
Fajna strona. Ładnie chodzi. Męczący jest dla mnie kolor czcionki w menu,  szczególnie w kontraście z jasnym uderzeniem przy wejściu na stronę logowania. Ale to rzecz bardzo subiektywna (może wczoraj za długo gapiłem się w ekran). O zmianie symbolu waluty z pewnością nie zapomnisz. Pozdrawiam.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2013, 03:29:40 pm »
Fajna strona. Ładnie chodzi.
a jeszcze nie wylaczylem kompilacji i nie wlaczylem cache bo non stop cos kombinuje ;) dzieki

Męczący jest dla mnie kolor czcionki w menu,  szczególnie w kontraście z jasnym uderzeniem przy wejściu na stronę logowania. Ale to rzecz bardzo subiektywna (może wczoraj za długo gapiłem się w ekran).
to fakt. jakos tak sie przyzwyczailem i mi nie przeszkadzalo, ale jak tak spojrzalem swierzym okiem to racja, trzeba jak najbardziej rozjasnic. dzieki

O zmianie symbolu waluty z pewnością nie zapomnisz. Pozdrawiam.
tu nie wiem o co chodzi dokladnie. jezeli o znaczniki ,- to jak najbardziej to jest zamierzone. sklep bedzie tylko w zł wiec zastosowalem takie a nie inne, mniej standardowe w sklepach internetowych oznaczenie waluty.
design4VIP z innej strony...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2013, 03:59:50 pm »
Na chromie "zaloguj" w headerze i linki w stopce wyglądają jakby miały źle ustawiony line-height poza tym nie zauważyłem błędów.
nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzic sie z Kolega, problem lezal rzeczywiscie po stronie line-height, co powyzsze stwoerdzenie bardzo pomoglo, bo nie musialem kombinowac za wiele ;) dzieki. czekam na kolejne, jezeli jeszcze sa, bledy.
design4VIP z innej strony...

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2013, 04:48:06 pm »
W sumie to drobnostka, ale może warto byłoby dodać tło dla producentów i formularza kontaktowego? Bo same bordery bez tła jakoś dziwnie wyglądają.

Linki:
http://hazeshop.4vip.pl/manufacturers?id_manufacturer=0
http://hazeshop.4vip.pl/contact-us
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: do testow: hazeshop.4vip.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2013, 06:43:04 pm »
W sumie to drobnostka, ale może warto byłoby dodać tło dla producentów i formularza kontaktowego? Bo same bordery bez tła jakoś dziwnie wyglądają.
tla innego jak bg strony ma byc jak najmniej, dlatego w wiekszosci takich stron jak kontakt czy cms (to jeszcze w przygotowaniach)  i inne maja dookola tylko framki jasniejsze.  ale zwrociles uwage na inny aspekt, tudziez blad - bledne grafiki logo w producentach, dzieki
design4VIP z innej strony...