wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

komunikat "Próba włamania"

  • 11 Odpowiedzi
  • 4138 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
komunikat "Próba włamania"
« dnia: Październik 15, 2009, 08:42:16 pm »
Witam. Mam błąd, po zainstalowaniu presty i dodaniu kilku produktów przyszedł czas na złożenie testowego zamówienia. Zarejestrowałem nowego użytkownika, dodałem produkty do koszyka, logowanie, finalizacja, wszystko OK.
Po jakimś czasie kolejne zamówienie, logowanie, ups, niestety nie pamiętam hasła... po trzykrotnej próbie przypomniałem sobie hasło, ale mam komunikat Próba włamania. Po kilku godzinach znowu próbuję, zapełniam koszyk, logowanie, hasło, pojawia się komunikat na białym tle:

Witaj, M K (Wyloguj)
    * Koszyk: 1produktproduktyproduktów Próba włamania

Po cofnięciu się do poprzedniej strony jestem zalogowany, mogę przeglądać historię zamówień itp, jednak po kliknięciu na kategorię produktów nie widzę produktów z tej kategorii, tylko komunikat Próba włamania. Zmiana hasła z poziomu administratora nie pomogła, wciąż mam Próba włamania. Poradźcie co z tym zrobić, nie chciałbym aby moi klienci po trzykrotnym błędnie wpisanym haśle byli na zawsze zablokowani w ten sposób.

Mam screen do tego błędu, jednak nie mogę go załączyć do tego postu bo jest błąd:
Wystąpił błąd!
Katalog załączników jest pełny. Spróbuj wysłać mniejszy plik i/lub skontaktuj się z administratorem.

screen ma 16 kB

*

Offline zefir

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 59
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2009, 12:08:52 pm »
Ten bład jest dziwny, nie wiem skad sie bierze. Spróbuj wyszyścic ciasteczka. Bo podejrzewam ze one mogą coś krzaczyć.

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2009, 12:23:35 pm »
Niestety nie pomoże, próbowałem na dwóch różnych komputerach.
Ponieważ w dalszym ciądu nie można dodawać załączników na tym forum, przesyłam link do scrrnu z błędem na zewnętrznym serwerze:

http://zapodaj.net/dd5d40aef486.jpg.html

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2009, 12:28:37 pm »
Wersja Presty 1.2.4.

*

MERA

  • Gość
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2009, 05:05:25 pm »
Złe kodowanie polskich liter powoduje że powtaje taki błąd. np. województwa lub nazwisko czy imię . Miałem taki przypadek na sklepie www.mera.auto.pl  Sprawdz kodowanie.

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2009, 05:15:02 pm »
Jak sprawdzić kodowanie? Co dokładniej muszę zrobić?

*

MERA

  • Gość
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2009, 05:16:15 pm »
czy są polskie litery ąśćł

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2009, 05:17:53 pm »
Tak, wszędzie polskie litery wyświetlają się prawidłowo, np. w nazwach produktów, kategoriach itp.

*

MERA

  • Gość
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2009, 05:26:14 pm »
Prawdopodobnie użytkownik który się loguje miał przypisane polskie znaki (ąśćłę) i w php admin są zapisane jako krzaki . spróbuj z logowaniem bez polskich znaków ,jak pomoże to znaczy że trzeba poprawić w php admin .

*

Offline prestausr

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 18, 2009, 04:52:23 pm »
Rzeczywiście, to jest ten problem! Zmiana kodowania rozwiązała problem, dzięki za pomoc.

*

MERA

  • Gość
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 19, 2009, 08:25:55 am »
Cieszę się że mogłem pomóc Pozdrawiam

*

Offline koshin

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 0
    • Koshin.info
Odp: komunikat "Próba włamania"
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 27, 2009, 10:32:08 am »
Gdzieś czytałem, iż problem ten powodują moduły, które zapisane są jako "UTF with BOM mark"
U mnie był to moduł homefeatured. poprawka kodowania zapisania pliku .php i Próba włamania znikneła.