wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z Wygladem Serwisu.

  • 3 Odpowiedzi
  • 1535 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Veno

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Problem z Wygladem Serwisu.
« dnia: Maj 02, 2013, 03:48:34 pm »
Witam Serdecznie.

W dniu wczorajszym zainstalowalem wersje presta 1.5.4. Instalacji dokonalem na serwerze home.pl. Tak, wiem ze nie jest to polecany serwer pod preste , no ale na chwile obecna zmiana serwera nie wchodzi w gre.

Instalacja przebiegla prawidlowo. Jednakze po wejsciu na strone glowna www.veno.home.pl/Indigo , widzimy biale tlo, a wszystkie moduly, informacje co na stronie znajdowac sie powinny , znajduja sie po lewej stronie zagniezdzone. Tak jak by w ogole nie czytalo templatki/skorki. ani styli Dodam ze takie cos stalo sie na standardowej skorce (Default). Zmienialem na 2 inne skorki i niestety nie pomoglo.

Admin dziala i wyswietla sie prawidlowo.

Z gory serdecznie dziekuje z pomoc !

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z Wygladem Serwisu.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2013, 04:03:08 pm »
a jeszcze powiesz, ze przesledziles cale forum zeby znalesc w pierszej kolejnosci odpowiedz samemu..... jak dobrze pamietam, przedwczoraj taki watek byl zakladany a niemalze wczoraj udzielona konkretna odpowiedz co z tym fantem zrobic.... LENIU! ;P
design4VIP z innej strony...

*

Offline Veno

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Problem z Wygladem Serwisu.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2013, 04:07:36 pm »
Przyznaje sie ze szukalem po forum, co prawda nie poswiecilem na to sporo czasu ale takim zupelnym leniem nie jestem bo szukalem.... tylko nie znalazlem ;/ Wierz mi ze gdybym znalazl, to nie zawracal bym gitary :) Czy moglbys mnie naprowadzic na watek z rozwiazaniem ? Pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z Wygladem Serwisu.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2013, 05:25:51 pm »
kategoria 'prestashop 1.5' i pierwszy watek od gory.... nawet w tytule masz wpisane home.pl wiec jakbys szukal przez wyszukiwarke takim haselkiem ty zapewne wyskoczylo by pierwsze od gory....
design4VIP z innej strony...