wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5

  • 5 Odpowiedzi
  • 1411 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline stm7

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« dnia: Maj 16, 2013, 10:38:22 pm »
Witam szukam modułu dla serwisu samochodowego. Potrzebuje moduł, w który rozszerzy możliwości presty 1.5xx. W podstawowej wersji możliwe jest dodanie tytułu oraz producenta. Ja potrzebuje rozszerzonej wersji mianowicie MARKA/MODEL/PRZEDMIOT. Moduł może też być płatny ważne żeby działał i dodawał dodatkową kategorie.

*

Offline kadziola.jarek

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 1
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2013, 11:24:23 pm »
Myślę, że pomogą ci przy tym cechy lub atrybuty produktów. Możesz sobie dzięki nim dodać kilka nowych pozycji dla produktu.
Do filtrowania istnieje moduł 'Layered navigation block', który również powinien ci się przydać przy takim sklepie. Moduł jest wbudowany, trzeba go tylko aktywować i skonfigurować.

Projektowanie sklepów, tworzenie modułów, wdrażanie szablonów.

*

Offline stm7

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2013, 08:52:22 am »
hmm ciut słabo, a mam jeszcze dwa pomysły jak mogę zmienić producent na model? W sumie ważniejsza jest model niż marka. Mam też ostatnie pytanie czy dałoby się zrobić w preście menu wyświetlające cechy na stronie głównej? Szukałem jakiegoś tutoriala w pdf po presty ale nie znalazłem jest tylko oryginalny html dla developerów na stronie producenta.

*

Offline kadziola.jarek

  • Użytkownik
  • **
  • 29
  • 1
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2013, 10:09:13 am »
Do tego trzebaby raczej napisać moduł, lub zastosuj moduł, który podałem wyżej, tam możesz wyświetlić cechy i od razu użyć go do wyszukiwania po nich.

Projektowanie sklepów, tworzenie modułów, wdrażanie szablonów.

*

Offline LeoComp

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2013, 09:57:59 am »
Do tego trzebaby raczej napisać moduł, lub zastosuj moduł, który podałem wyżej, tam możesz wyświetlić cechy i od razu użyć go do wyszukiwania po nich.

niestety BlockLayered nie wyswietla na stronie glownej :(

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: MARKA/MODEL/PRZEDMIOT PS 1.5
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2013, 10:48:50 am »
gdzies na addons widzialem modul, bardzo podobny bo BL, z mozliwoscia wyswetlenia na glownej. nie pamietam dokladnie nazwy, ale zobacz przy to nie bylo cos w okolicach "advanced search module"
design4VIP z innej strony...