wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Lombard

  • 11 Odpowiedzi
  • 8550 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Lombard
« dnia: Maj 31, 2013, 01:58:43 pm »
Witam

Postawiłem sklep dla sieci lombardów - https://lombardylasvegas.pl/ Proszę o uwagi. Jest jedna rzecz, której nie rozumiem - nie wyświetla mi się miniaturka w ostatnio przeglądanych, ponadto powinny być dwa przedmioty, a jest jeden i nie rozumiem dlaczego na dowolny komputerze, na którym oglądam tę stronkę, jest zawsze złota kolia (niezależnie od tego, co się przegląda). Z góry dziękuję.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2013, 08:58:58 pm »
Już tłumaczę. Weź sobie dowolnego klienta i przydziel mu wszystkie grupy jakie posiadasz klientów. Czyli standardowo gość odwiedzający i klient. Niestety funkcja odpowiedzialna za generowanie "ostatnio przeglądanych" nie potrafi mnożyc przez 0
p.s. zresztą ja też zawsze mi 0 wyłazi :).


Odważnie poszedłeś z tłem strony
[size=78%]http://lombardylasvegas.pl/themes/default_grid/img/bg.jpg[/size]
image/jpeg treated as image
676.44 kB (2000×1092)


Macie serwer dedykowany ? Osoby z neostradą 512kb nie maja prawa wstępu ? Czas ładowania jest kosmiczny - efekt miły dla oka.


Dwie wyszukiwarki ? jedna natywna na górze druga google w stopce po co ?







MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline maronsan

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Lombard
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2013, 12:01:01 am »
Link "Nasze sklepy" jest zbyteczny. Wejście sugeruje wypełnienie pola "Twoja Lokalizacja", które tylko wnerwia bo .... sam sprawdź. Masz moduł po prawicy, który wystarcza do pokazania sieci. Podkategorie ze zdjęciami mają sens gdy w nich jest bogata zawartość. Przy brakach czy pojedynczych sztukach wywaliłbym je, żeby nie wydłużać ścieżki dostępu. Tak na marginesie-bo forum nie jest od komentowania treści- prowadziłem kiedyś lombard i raczej nie zdecydowałbym się na zaproponowanie wysyłania zastawionych często bubli bez dokładnego opisu stanu towaru i udzielenia konkretnych gwarancji. Regulamin jest skromny i nie wzbudza zaufania. Warto na to spojrzeć okiem klienta.

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 02:15:42 pm »
Już tłumaczę. Weź sobie dowolnego klienta i przydziel mu wszystkie grupy jakie posiadasz klientów. Czyli standardowo gość odwiedzający i klient. Niestety funkcja odpowiedzialna za generowanie "ostatnio przeglądanych" nie potrafi mnożyc przez 0
p.s. zresztą ja też zawsze mi 0 wyłazi :) .


Odważnie poszedłeś z tłem strony
[size=78%]http://lombardylasvegas.pl/themes/default_grid/img/bg.jpg[/size]
image/jpeg treated as image
676.44 kB (2000×1092)


Macie serwer dedykowany ? Osoby z neostradą 512kb nie maja prawa wstępu ? Czas ładowania jest kosmiczny - efekt miły dla oka.


Dwie wyszukiwarki ? jedna natywna na górze druga google w stopce po co ?

Ok, z Ostatnio przeglądanymi zrobiłem. Dzięki. Co do tła, to tak sobie zażyczył mój kolega. Nie mnie to oceniać. byłem świadom, że tak może być. Nie mamy serwera dedykowanego.

Wyszukiwarka Google na stopce, jeśli pamiętam, ma wpływać w jakiś sposób na pozycjonowanie sklepu w Google. Też nie ja wymyśliłem :).

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2013, 02:21:00 pm »
h
Link "Nasze sklepy" jest zbyteczny. Wejście sugeruje wypełnienie pola "Twoja Lokalizacja", które tylko wnerwia bo .... sam sprawdź. Masz moduł po prawicy, który wystarcza do pokazania sieci. Podkategorie ze zdjęciami mają sens gdy w nich jest bogata zawartość. Przy brakach czy pojedynczych sztukach wywaliłbym je, żeby nie wydłużać ścieżki dostępu. Tak na marginesie-bo forum nie jest od komentowania treści- prowadziłem kiedyś lombard i raczej nie zdecydowałbym się na zaproponowanie wysyłania zastawionych często bubli bez dokładnego opisu stanu towaru i udzielenia konkretnych gwarancji. Regulamin jest skromny i nie wzbudza zaufania. Warto na to spojrzeć okiem klienta.

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2013, 02:27:45 pm »
Link "Nasze sklepy" jest zbyteczny. Wejście sugeruje wypełnienie pola "Twoja Lokalizacja", które tylko wnerwia bo .... sam sprawdź. Masz moduł po prawicy, który wystarcza do pokazania sieci. Podkategorie ze zdjęciami mają sens gdy w nich jest bogata zawartość. Przy brakach czy pojedynczych sztukach wywaliłbym je, żeby nie wydłużać ścieżki dostępu. Tak na marginesie-bo forum nie jest od komentowania treści- prowadziłem kiedyś lombard i raczej nie zdecydowałbym się na zaproponowanie wysyłania zastawionych często bubli bez dokładnego opisu stanu towaru i udzielenia konkretnych gwarancji. Regulamin jest skromny i nie wzbudza zaufania. Warto na to spojrzeć okiem klienta.

Przeprasza, poprzedni komentarz wysłałem omyłkowo bez tekstu.
Dzięki również za uwagi. Przedmiotów będzie dużo więcej, dlatego jest jeszcze sporo pustych podkategorii. Umieszczamy dość dokładny opis wraz ze zdjęciami, także nie unikamy informacji o stanie, jaki by on nie był. Zresztą wprowadzamy przedmioty w co najmniej dobrym stanie. Klient powinien byś świadom czego bierze, bo potem może popsuć renomę. Gwarancji nie udzielamy. Ty udzielałeś na swoje przedmioty lombardowe?

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Lombard
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:15:24 pm »
"Wyszukiwarka Google na stopce, jeśli pamiętam, ma wpływać w jakiś sposób na pozycjonowanie sklepu w Google" - zawsze można sprawdzić czy jakakolwiek firma od SEO to stosuje, np. po konkurencji w topie, bo nie widziałem tego w tym celu.


Strona wyglądowo po amerykańsku ;)
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:08:59 am »
"Wyszukiwarka Google na stopce, jeśli pamiętam, ma wpływać w jakiś sposób na pozycjonowanie sklepu w Google" - zawsze można sprawdzić czy jakakolwiek firma od SEO to stosuje, np. po konkurencji w topie, bo nie widziałem tego w tym celu.


Strona wyglądowo po amerykańsku ;)
I po amerykańsku się nazywa :)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2013, 05:52:06 pm »
I po amerykańsku się nazywa :)

no i tyle z Ameryki pozostalo... ale to juz nie te czasy, ze kazdy marzy o sielance w USA.... raczej wiekszosc, kto tylko moze ucieka spowrotem do Polski... Zielonej Wyspy :D
design4VIP z innej strony...

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:25:46 pm »
no i tyle z Ameryki pozostalo... ale to juz nie te czasy, ze kazdy marzy o sielance w USA.... raczej wiekszosc, kto tylko moze ucieka spowrotem do Polski... Zielonej Wyspy :D
:) Nazwa pochodzi stąd, iż właściciel lombardów jest miłośnikiem amerykańskiego serialu "Gwiazdy Lombardu"

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:58:24 pm »
a nie... oczywscie do nazwy nic nie mialem, to byl tylko sarkazm na temat poprzedniej wiadomosci na temat "ameryki" ;) ale co jak co, tyle juz tych "las vegas" dookola, ze ciezko wylapac ktora firma to ktora... mi samemu w pierwszej kolejnosci skojarzylo sie z sieciami elektro-kasyn 24h....
design4VIP z innej strony...

*

Offline anuel

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.3
  • Status: Programista
Odp: Lombard
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2013, 11:57:56 am »
a nie... oczywscie do nazwy nic nie mialem, to byl tylko sarkazm na temat poprzedniej wiadomosci na temat "ameryki" ;) ale co jak co, tyle juz tych "las vegas" dookola, ze ciezko wylapac ktora firma to ktora... mi samemu w pierwszej kolejnosci skojarzylo sie z sieciami elektro-kasyn 24h....
Ja też nie odebrałem tego, jakbyś miał coś do tej nazwy :). To było tak tylko gwoli wyjaśnienia. A swoją drogą fakt - strasznie dużo amerykanizmów w tym kraju.