wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

właczanie urlopu

  • 11 Odpowiedzi
  • 4661 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
właczanie urlopu
« dnia: Czerwiec 23, 2013, 06:26:00 pm »
Jak w temacie: proszę o radę jak włączyć urlop (wyświetlające się/ wyskakujące na każdej stronie info o tym, że sklep zamknięty przez jakiś czas)
gdzieś już widziałem podobny wątek, ale nie piszcie o module "home modal window" bo wszyscy o nim piszą, a znikąd nie można go ściągnąć.

Z góry dziękuję za pomoc

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2013, 06:42:20 pm »
nie piszcie o module "home modal window" bo wszyscy o nim piszą, a znikąd nie można go ściągnąć.

bardzo dobrym narzedziem do wyszukiwania miedzy innymi modulow jest Google... tylko wrzucilem zapytanie "home modal window prestashop" i juz pierwszy watek masz trafny z dzialajacym linkiem do sciagniecia tak dla 1.4 jak i 1.5
design4VIP z innej strony...

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2013, 08:41:04 pm »
bardzo dobrym narzedziem do wyszukiwania miedzy innymi modulow jest Google... tylko wrzucilem zapytanie "home modal window prestashop" i juz pierwszy watek masz trafny z dzialajacym linkiem do sciagniecia tak dla 1.4 jak i 1.5
Dziękuję za odpowiedź, ale gdybym wczesniej nie próbował to bym nie pisał.
Link działa ale sciagnąć sie nie da-wiele razy próbowałem

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2013, 05:52:19 am »
Czy ktos jednak może zna odpowiedź na moje pytanie?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2013, 08:16:11 am »
no to masz jakas blokade albo na komputerze albo w polaczeniach netowych, jak wlasnie z tego linka w tym momencie sciagnalem.

w poscie z pierwszej odpowiedzi google masz bezposredniego linka "homemodalwindow-v1.0.zip   98.14K   201 downloads "
design4VIP z innej strony...

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2013, 06:15:46 pm »
no to masz jakas blokade albo na komputerze albo w polaczeniach netowych, jak wlasnie z tego linka w tym momencie sciagnalem.

w poscie z pierwszej odpowiedzi google masz bezposredniego linka "homemodalwindow-v1.0.zip   98.14K   201 downloads "

teraz zaczał mi sie pojawiać komunikat:
[#10171] You do not have permission to view this attachment.
Mógłbym prosić o uplodowanie tego pliku na jakiegoś rapidshare czy inne ustrojstwo?
Bylbym wdzięczny

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2013, 06:18:43 pm »
no ale masz forum, nie masz "permission" to znaczy, ze nie jestes zalogowany, wystarczy sie tam zarejestrowac (a warto bo jest wiele ciekawych rzeczy) i juz masz 'permission"
design4VIP z innej strony...

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2013, 09:41:20 pm »
no ale masz forum, nie masz "permission" to znaczy, ze nie jestes zalogowany, wystarczy sie tam zarejestrowac (a warto bo jest wiele ciekawych rzeczy) i juz masz 'permission"
Wczesniej mimo zalogowanie też nie dało rady sciagnąć, ateraz rzeczywiście komunikat wyskoczył mi bo się nie zalogowałem.

Koniec konców ściagnąłem to logując sie do innej sieci.

Zainstalowałem i działa. Niestety tylko na pierwszej stronie, a ludzie wchodzą mi na sklep również ze skąpca i lądują na podstronach, gdzie nie wyskakuje im żadna informacja.
Jakieś rady?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2013, 07:00:26 am »
dodać skrypt java, który będzie się pokazywał wszędzie lub sprawdź gdzie ten moduł sie wpina [w który hook] i go przenieś...
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline semmac

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2013, 06:11:41 pm »
dodać skrypt java, który będzie się pokazywał wszędzie lub sprawdź gdzie ten moduł sie wpina [w który hook] i go przenieś...
opcja 1 odpada, nie programuję, opcja 2-nie wiem o co chodzi :(
Prosiłbym o przystępne wyjaśnienie opcji 2 lub może jakaś propozycja innego modułu?
Albo może info wyświetlające się w pierwszym kroku robienia zamówienia?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2013, 10:02:37 pm »
To jeśli nie programujesz zapłać komuś 50zł i niech Ci wykona tą modyfikację......
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: właczanie urlopu
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2013, 09:09:40 pm »
jak sama nazwa wskazuje HOMEmodalwindow, modul przygotowany jest pod wyswietlanie, jak zauwyzayles, na stronie glownej (home). przeanalizuj kod modulu, zobacz, gdzie odwoluje sie tylko i wylacznie do storny glownej i zmus go do wyswietlania tez poza ta strona. bez kwestii przeniesia w hookach tez raczej sie nie obedzie, bo z tego co pamietam, jak raz instalowalem na jakims sklepie, instaluje sie on m.in. w hookhome wiec trzeba go przeniesc w bardziej adekwatne miejsce, wyswietlane w kazej stronie. tylko wez tez pod uwage, ze jezlei ktos nie zaznaczy okienka "nie wyswietlaj wiecej" to po 2-3 stronie szlak go trafi jak przy  kazdym wejsciu mu cos wyskoczy, ze na pewno juz nie bedzi emial zamiaru wracac. tutaj tez popracowalbym nad polaczeniem z coockie i strone wyswielil poza tym, ze na kazdej ze stron to jeszcze w zarunkiem, ze tylko raz i nie wiecej w czasie odwiedzic klienta.
design4VIP z innej strony...