wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep - Armatura Sanitarna

  • 8 Odpowiedzi
  • 3986 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Sklep - Armatura Sanitarna
« dnia: Czerwiec 25, 2013, 09:45:47 pm »
Dawno nie był wrzucany żaden sklep więc zapraszam do armatura sanitarna
prestashop

*

Offline And63

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 89
  • 3
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2013, 10:11:27 pm »
Tak na dzień dobry ;) - klikam dodaj do koszyka i... nic - żadnej informacji, że produkt wylądował w koszyku, co prawda ilość produktów w koszyku się zmienia, ale jak jestem na dole strony koszyka nie widać...

Dodam jeszcze: nieaktywne linki producentów na dole nad stopką - tylko grafika :(

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2013, 10:13:32 pm »
Poza koszykiem bardzo mi się podobają angielskie komunikaty błędów podczas rejestracji :) Who know's czy klient zamówi czy nie......n np Please accept Terms of Service
i kilka innych przykładów
Podobnie jest z url po angielsku pozycjonowanie w google......
wyszukiwarka wpisuję słowo ceramika i wyświetla mi 7 produktów. Wchodzę w kategorię ceramika i mam produktów 12, a poza nie jestem specjalistą w katalogowaniu produktów ale brodzik i wanna to tez ceramika [hmm wanna na pewno]




MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2013, 11:37:48 pm »
Dziękuję za opinie / uwagi / sugestie.

Cytuj
Tak na dzień dobry ;) - klikam dodaj do koszyka i... nic - żadnej informacji, że produkt wylądował w koszyku, co prawda ilość produktów w koszyku się zmienia, ale jak jestem na dole strony koszyka nie widać...

Coś kosztem czegoś :) również jestem za animacją, no ale to nie mój sklep i to nie ja decydowałem :) niektórym animacja może się wydawać amatorska :]
Linków nie ma z tego powodu żeby bezpośrednio nie sugerować się wyłącznie tą ilością producentów.

Cytuj
Poza koszykiem bardzo mi się podobają angielskie komunikaty błędów podczas rejestracji :) Who know's czy klient zamówi czy nie......n np Please accept Terms of Service
i kilka innych przykładów
Podobnie jest z url po angielsku pozycjonowanie w google......
wyszukiwarka wpisuję słowo ceramika i wyświetla mi 7 produktów. Wchodzę w kategorię ceramika i mam produktów 12, a poza nie jestem specjalistą w katalogowaniu produktów ale brodzik i wanna to tez ceramika [hmm wanna na pewno]

Faktycznie część przyjaznych url wymaga tłumaczenia.
Co do podziału na kategorie .. decyzja Klienta - on siedzi od lat w branży więc wie lepiej co robi.
Przyjemnie usłyszeć kilka pozytywnych słów od konkurencji.
prestashop

*

Offline maronsan

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2013, 10:09:51 am »
Długie nazwy towarów na stronie produktu wjeżdżają na zdjęcia i powstaje śmietnik (FF) na fotce z opisem produktu (patrz kabiny).
Zakładki "O Firmie" nie komentuję - pewnie jest tymczasowa- bo nic nie wnosi w porównaniu z Kontaktem.
Cena dostawy jest ciekawie ustawiona. Np. zamawiam 1szt płacę 19zł, 2szt-45zł, 3szt-100zł. :D
Komunikat z metody płatności odnosi się do metody zakupu (punkt1) czyli do czego?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:19:59 am »
Cytuj
Przyjemnie usłyszeć kilka pozytywnych słów od konkurencji.
Wątki sklepy na Presta Shop czy Przetestuj mój sklep mają na celu wyłapanie ewentualnych błędów i pomoc w ich eliminowaniu. Dodatkowo są formą reklamy firmy, która profesjonalnie wykonuje strony. Przez profesjonalizm rozumiemy tutaj strony z jak najmniejszą ilością błędów. Ogromnie cieszy mnie fakt, że ktoś poświęci się i przeklika moją stronę, ale nie po to by chwalić tylko, by wyłapać błędy. Jeśli chcesz pozytywów i chwalenia są takie narzędzia jak Google adwords, w których możemy napisać  co chcemy :)
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline Prest

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 1
  • www.Selljus.pl
    • Presta shop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:45:06 am »
ok dzięki za info.
Już część tłumaczeń przyjaznych url została dostosowana.
prestashop

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2013, 08:54:17 pm »
Sklep zachęca do zakupów, a to jest najważniejsze.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline And63

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 89
  • 3
Odp: Sklep - Armatura Sanitarna
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2013, 10:34:06 pm »
Wątki sklepy na Presta Shop czy Przetestuj mój sklep mają na celu wyłapanie ewentualnych błędów i pomoc w ich eliminowaniu. Dodatkowo są formą reklamy firmy, która profesjonalnie wykonuje strony. Przez profesjonalizm rozumiemy tutaj strony z jak najmniejszą ilością błędów. Ogromnie cieszy mnie fakt, że ktoś poświęci się i przeklika moją stronę, ale nie po to by chwalić tylko, by wyłapać błędy. Jeśli chcesz pozytywów i chwalenia są takie narzędzia jak Google adwords, w których możemy napisać  co chcemy :)
Dokładnie o to chodzi - nie chodzi o "konkurencję", ale o pokazanie co można poprawić :)